Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darba meklējumi ārpus Latvijas

darbarūķis

Jautājums gan tām , kuras jau dzīvo un strādā ārpus Latvijas un tām, kuras tikai meklē šādu iespēju :

kur meklējat darbu - caur darbā iekārtošanas firmām, draugiem, paziņām vai arī aizbraucot uz izraudzīto valsti, tikai tad sākat meklēt ?

Mans vīrs nolēmis, ka dosies strādāt uz ārzemēm, valsts izvēlēta, draugu mums tur nav caur kuriem varētu izpētīt situāciju vai painteresēties par darba iespējām. Braukt uz tad tikai sākt meklēt arī nedaudz bail, jo nevar jau paredzēt cik ilgā laikā vispār kaut ko izdosies atrast. Caur firmu arī tagad kaut kā nedroši, jo pat licencētas firmas mēdz krāpt savus klientus.

Lūdzu padalaties savā pieredzē

Varbūt var pakonsultēties NVA par Eures programmu? Ir viņiem arī darba piedāvājumu datu bāze.

Ichuks11
NVA internetā pati esmu ieskatījusies, arī Lielbritānijas NVA publicētos darba sludinājumus.

Vairāk interesē pašu pieredze ?

Tad izvēlētā valsts ir Liebritānija?

Ichuks11
Tieši tā.

Te pāris tēmas zemāk ir tēma Bezdarbs Anglijā,kur arī izskatn viedoklis,ka labak ir braukt un uz vietas skatīties-ja kāds darbs parādās,tad tos ātro izķer.

Es, kad gribēju braukt prom, biju izdomājusi sādu plānu- sākumā apjautāties visiem paziņām. Ja tas nedod rezultātus,tad atrast dzīves vietu un braukt uz izvēlēto vietu. Un tad arī meklēt darbu un izdevīgāku/lētāku dzīvošanu.

Jā, bet ja ir ikmēneša maksājumi, tad mēs tīri finansiāli nevaram atļauties, ka vīrs aizbrauc un vairākus mēnešus meklē darbu...

darbarūķis

Nu tad reālāk ir meklēt ar kadu paziņu starpniecību. Vajag visiem apjautāties- gan jau atrastos kāds,kas strādā Lielbritānijā! :)

Lielbritaanija, neliela pilseetinja. Atbraucu caur firmu GP Rekruitment uz iisterminja darbu (liigums uz 3 meeneshiem), un tad nostaadiiju savus darba deveejus fakta priekshaa, ka tikai aizbraukshu uz Latviju peec beerna un buushu atpakalj- noteikti un bez variantiem. Vinji atrada iespeeju mani turpinaat nodarbinaat, bet diezgan maz, diezgan nergulaari un uz priekshu neprognozeejami, un saaka arii arvien vairaak izmeegjinaat, cik man var nokraapt. Nomainiiju darbu un dabuuju pashvaldiibas dziivokli. Jauno darbu dabuuju, ejot vienkaarshi iekshaa vienaa iestaadee (pansionaataa) un sakot, ka es mekleeju darbu. Mani pienjeema.

.

piem Vaacijaa VISS notiek pa parasto pastu(ar veestuleem) un tad aicina uz interviju, taa kaa Vaacijaa norm darbu neesot uz vietas nevar atrast.

vienmeer ieklausies manii, niks ir maaniigs:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13868251