saakt dziivi / darbu Daanijaa

vinnijs puuks

Slēdza vinnijs puuks: "sakarā ar lietotāja ZJOBRA lūgumu slēgt šo tēmu".

nu kā.. visas skandināvu valodas nāk no vācu ģints

Kaa tad! Un skandinaavi savaas skolaas maaca ka latvieshu valoda pieder pie slaavu gjints. Vot taa - taa mees viens otram.

zjobra
Sveika! Drīkst Tevi e-pastā patraucēt? Man arī ir daži jautajumi.

Oō, happy day!

zjobra

Forsi apskaidroji par Danijas kartibu un prasibam

Man ari pazinas Danija strada, loti apmierinati, iztiek labi un vel brauka uz LV un citurieni.

Gribeju Tev apjautaties ka pietuvinatai personai slimnicam un privatklinikai - ka tur ir ar darbu medikiem, konkretak masam ar labu specializaciju un lielu pieredzi?

Ja negribi seit, var ari uz pastu :)

Lēnāk brauksi, tālāk tiksi :)
skaa

sermulinsh
ģermāņu. tā ir labāk?

Kukulis
MartaInga

Drīkst uz meilu. Pat labāk. Par mediķiem uzreiz cepiet augšā konkrētus jautājumus, lai es ar konkrētu info varu iet un prasīt visu uzreiz. Tāpat jau man prasīs konkrēti, a ko es tad - tikai aces plikšķināšu. Galīgi garām. Un neaizmirstiet, ka mediķiem vispirms obligātā prasība būs valoda. Ar pliku angleni vien nekas nesanāks. Tas ir pilnīgi noteikti. Ja ir pacients, kurš nezina dāņu valodu, runā ar viņu angliski, ja arī tajā neko daudz nevar sarunāt, tad cenšas atrast tulku. Bez maksas. Ir man te viena, kas iet pie ārstiem un tur sazinās ar krievu valodas tulka starpniecību (tulks arī pašam nav jāmeklē, to dakteris kaut kur sagrabina). Jāmaksā nav ne par vizīti pie daktera, ne tulka pakalpojumiem (ja šeit maksā nodokļus). Tikai aptiekā par izrakstītajiem medikamentiem.

eh, palasījos un sakārojās atkal uz Dāniju, tur kādreiz studēju :D

par mediķiem - nezinu, kā tur ir ar darba vietām, bet mammas paziņai znots strādā Dānijā par ārstu, tur 2 nedēļas no mēneša dzīvo un strādā, pēc tam 2 nedēļas dzīvojot Ljā pie ģimenes - ar algu pietiekot gan iztikai, gan kredītmaksājumiem par dzīvokli Latvijā

par valodu gan īsti nepiekritīšu, viņiem ir galīgi kreisa izruna :D ja rakstīto tekstu var saprast, tad ar izrunu ir problēmas, vajag tiešām labu pasniedzēju (vai dāni).

Spīgana
vajag tiešām labu pasniedzēju (vai dāni). Kur lai ņem to dāni, labo pasniedzēju? Ir idejas?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
13971387