Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sabiedriskais transports ārpus LV

seherezade

Predatore

Es lasīju, ka divreiz pēc kārtas atļāva nopīkstināt, ja?

Njap Metro saraksts nav jāzin, viņi kursē ik pa 5 min.


Marksa


Jautājums par Barselonas T-10 biļetēm. Saprotu, ka vienu biļeti vienam braucienam var izmantot vairāki cilvēki (mūsu gadījumā 2), tik kā tas notiek praktiski - iebāžu biļeti tai aparātā un neņemu ārā, kamēr visi nav iegājuši?

In order for each person in your group to use the same T10 you have to put the card in the ticket validation machine and then pull it out completely - this will open the sliding doors to allow you to pass through. Leave the card on the machine surface however for the next member of your group to use the T10.

Nu jā, pārlasīju vēlreiz, saprotu, ka biļeti iebāž aparātā pirmais, kas iet un paņem pēdējais. Pareizi, ja?

Trīspadsmit

Dorotija
Iebāž biļeti aparātā, uzdrukājas viena rindiņa, vārtiņi atveras. Atdod biļeti nākamajam, bet pati izej caur vārtiņiem. Un tad jau nākamais iebāž biļeti, un uzdrukājas vēlreiz viena rindiņa un tad arī tas iet caur vārtiņiem.

danucis

Jā, ir tieši tā kā Dorotija raksta, ja visi izies cauri ar vienu biļetes reģistrēšanu, tad brauks par zaķi, kas var ļoti dārgi izmaksāt.


Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе


Pastāstīsiet , par Lasvegasas transportu?

Undina2

Man šodien bija saruna ar Polijas vilciena kontrolieri. Jau mēnesi iepriekš sapirku sev un bērnam biļetes. Izrādās, atlaide bērnam pienākas, ja viņš ir Polijas pilsonis. Manam bērnam ir vajadzīga pilna biļete! Pakratīja ar pirkstu, bet ļāva braukt. Pērkot i-neta biļetes tādas atrunas nav.

Kaworu

Nu nez, man jau liekas, ka tāda atruna kaut kur gan atrodas, varbūt visus noteikumus neizskatīji. Varšavā sabiedriskajā ir tāds pats princips, studentu, bērnu un pensionāru atlaides pienākas tikai Polijas pilsoņiem (studentiem laikam derēja arī, ja esi ārvalstnieks, kurš mācās kādā no Polijas augstskolām).

AsTheCopperStatue

Man jautājums par sabiedrisko transportu Austrijā. Konkrētāk - interesē nokļūšana no lidostas līdz Vīnei (Airbaltic lidojumi). Tad vēl sabiedriskais no/uz Vīni (kkur 100km rādiusā). Autobusi? Vilcieni? Kas labāk?


Как медное изваянье

Uz Vīni braucu ar autobusu, tāpēc nepateikšu par lidostas transportu. Reģionālie busi cirkulē regulāri, nu cenas ka lai ņem. Apm.7 rīt viena virzienā, 40 km no Vīnes. Vīnē visizdevīgāk ņemt vismaz nedēļas karti 16.20 un brauc cik gribi. Transports tīrs, bez bomziem, nav ka Rīgā


DoleK

Ja vel aktuali par AT, tad no Vines lidostas lidz Vines centram un ne tikai var noklut vai nu pa dargo, un nonstop 17 min ar CAT, vai nedaudz ilgakun letak ap 4 wir ar S bahn jeb vilcienu. CATbiletes piedavas nopirkt pat sanemot bagazhu. S bahnim beleti var vai nu pirkt ÖBB lodzina pa labi izejot sagaidisanaszale, vai biesu automata pie noejas uz peronu. Abi gan CAT, gan S bahn peroni ir blakus, pirma noeja gan ir uz S bahn. S bahn prieksrociba, ka letak un var noklut ne tikai lidz Landstraße Hauptstraße bet uz vairakam citam vietam Vine, ka Praterstern, Floridsdorf, Belvedere utt.

Papildināts 27.04.2017 16:57:

100 km radiusa ÖBB, oebb.at var meklet marsrutu, piedavas ar gadijuma autobusu satiksmi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13978716