Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sabiedriskais transports ārpus LV

seherezade

lauvux

Jautājums - Londona, bērns zem 11g.v, ja ceļo ar pieaugušo, ir biļtete jāpērk vai nē?


Bērns bez maksas, bet ir daži izņēmumi, tos vajag apskatīties vai iekrīt tieši tajā maršrutā kādā plānojat doties

lauvux

Gatwick Express - ja pērk abu virzienu biļetes netā, vai izbraukšanai no Gatwick obligāti jābūt tajos 10.15, piemēram? Atceļam var izvelēties peldošo, bet kas notiek, ja aizkavejas lidmašīna vai milzīgas rindas uz pasēm? Sapratu, ka 2in 1 arī ir liels piedāvajums.

Labdien! Pošos uz Itāliju, piezemēšanās šeit vairākas reizes pieminētajā Oreo. Ir radušies pāris jaut.:

1) vai bērnu atlaides attiecas uz tūristiem arī, ne tikai vietējiem?

2) vai es Bergamo aparātā jau uzreiz varu nopirkt biļeti- Bergamo- Milāna- Lugāno- Milāna- Bergamo? Resp, vai uzreiz varu nopirkt atpakaļceļa biļeti, ja tajā pašā dienā braucu atpakaļ?

3) vai viegli ir noorientēties Milānas Centrālajā stacijā?

Papildināts 23.09.2017 09:59:

Orio al Serio bija domāta


2) vai es Bergamo aparātā jau uzreiz varu nopirkt biļeti- Bergamo- Milāna- Lugāno- Milāna- Bergamo? Resp, vai uzreiz varu nopirkt atpakaļceļa biļeti, ja tajā pašā dienā braucu atpakaļ? 3) vai viegli ir noorientēties Milānas Centrālajā stacijā?
Ātrāk un lētāk būs nopirkt internetā http://www.trenitalia.com/tcom-en,jo agrāk,jo lētāk(uz starppilsētu). Milānā-elementāri-uz tablo vilciena numurs.galastacija un attiešanas perons.

oprahaza
Tad tās biļetes nebūs jāvalidē pirms iekāpšanas vilcienā, jo būs konkrēts atiešanas laiks?

Tās ir tikai jāizprintē,uz piepilsētas vilcieniem tās ir derīgas 4 stundas,uz starppilsētas-gan tikai uz norādīto laiku. Un Itālijā vilcieni ar sevišķu precizitāti neizcēlās.

Kā izdevīgāk ir Londonā, ja paredzētas tur 2,5 dienas. Ļoti ceru, ka laiks būs labs un varēsim staigāt, bet skaidrs, ka bez transporta neiztikt, pilsēta liela. Vai pirmajā un otrajā dienā pirkt dienas biļeti un pēdējā dienā iespējams vajadzēs tikai autobusu uz lidostu. Vai arī pirkt to Oyster karti? Grūti pateikt,cik daudz varētu būt braucieni.

Lētāk būs ar Oyster karti,tai ir dienas limits,pēc kura nauda vairs nenoņemas un pēdejā dienā to var nodot,saņemot atpakaļ neizlietoto naudu.


CZV.No Tallinas autoostas liidz pilseetas centram ar kaadu tramvaju vai autobusu var nokljuut?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13978716