Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sabiedriskais transports ārpus LV

seherezade

Neesmu izlasījusi visas lapas. Arī pošos uz Milānu.

Kā izdevīgāk pārvietoties? Vai ir kādas izdevīgākas biļetes uz laiku/pāris dienām?

Kā izdevīgāk tikt no Malpensas uz pilsētas centru - ar autobusu vai vilcienu?

Sveiki!

Dzima ideja aizdoties no Bari uz Dubrovnikiem. Skatos, ka tikai 215km pa jūru, bet prāmji, ko piedāvā māte Google brauc 11h un vairāk. Vai kādam nav pieredze ar šo maršrutu?

Paldies jau iepriekš!

Pēdējās izmaiņas: LiepuAleja, 20.03.2018 15:02.

Labdien, vai 1grupas invalīdiem ir atlaides sabiedriskajā transportā Itālijā?

Paldies jau iepriekš.

lauvux

Berlīne, kā no Schonefeld tikt līdz zoodārza rajonam puslīdz sapratu, bet kā saprātiga laikā tikt uz lidostu, ja tur jābūt 8.00? Skatījos, ka no viesnīcas lidz lidostai kādi 20km, bet vilcieni iet ar baigo līkumu apm 1h. Kas ir ar takšiem? Kādas cenas?

Cipijs

lauvux
Varbūt var braukt ar vilcienu-ekspresi, tas būs ātrāk.

Mēs gan braucām ar to pašu S-Bahn 1h, jo man bija Berlin Card, kur bija iekļauts pilsētas transports (plus bērnierm), negribējās lieki tērēties. Arī braucām uz 8.00

Cipijs
Pareizi saprotu ka tā Berlin Weolcome Card un nekādu uztraukumu par transportu? Ja mēs ņemam abi ar vīru tad visi 3 bērni ir bezmaksas? Un kā ar atlaidēm muzeji zoo utt. Piemēro visai gģimene atlaides?

Cipijs

Maariite
Jā, tā ir vnk ideāla karte Berlīnes transportam, nav pat nekur japīkstina nekas, vienīgi busos es viņu parasti izvilku un pazibināju šoferiem pa gabalu. Man bija 2 bērni līdzi.

Bijām rudens brīvlaikā, ZOO un TV tornī bija 25% atlaide,Tehnikas muzejā 37,5% atlaide (tikai 9 EUR par visiem samaksāju),atlaides ir visiem.

Vajag paskatīties Welcome Card ceļvedi netā, tur visas atlaides ir sīki aprakstītas.

Vienīgi žēl, ka ekspresvilcienam no/uz Schonefeld lidostu viņa neder. Jābrauc ar parasto S-Bahn.

Cipijs
Bet tas S-Bahn nav nemaz tik ilgi (priekš Berlīnes izmēriem) pētīju ka līdz mūsu noskatitajai viesnīcai 38 minūtes..

Ir jēga to pirkt iepriekš vai var turpat lidostā?

Cipijs

Maariite
Lidostā mierīgi var nopirkt, lidosta nav baigi lielā, neapmaldīties, tūrisma info centrā var nopirkt.

Mums bija viesnīca aiz Zoo, tur kādu stundu bija jābrauc.

Mums arī plānojas brauciens uz Berlīni un nevaru saprast kā labāk. Ja pareizi sapratu tad tajā Berlin Weolcome Card bērni skaitas no 6 līdz 14, a man vienai 5 vecākajiem 15 un 17. Nevaru saprast ko labāk pirkt.

P.S ko ieteiksiet Berlīnē apskatīt? Zoo, TV tornis, Reihstāg un Berlīnes mūris jau ir plānos

Pēdējās izmaiņas: kapibara, 19.03.2019 11:30.
Pēdējās izmaiņas: kapibara, 19.03.2019 11:30.

Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13978716