Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sabiedriskais transports ārpus LV

seherezade

kapibara

Es plānoju Dabas muzeju- Museum fur Naturskunde

Madam Tussaunds Berlin. Little Big City, Aqua Dom& Sea Life. Klāt visu ko Tu nosauci, izņemot Reihstāgu. Tur mēs esam bijuši (un arī citur) un bērni vēl par mazu. Kaut gan skats no augšas arī labs.

Vēl lasu par Botānisko dārzu bet tas atkarīgs no ciemošanās ilguma ...

pata77

Sveikas!

Jautājums par Gironas lidostu un transportu līdz Gironas centram? Ielidojam ap pusnakti, bet, cik lasīju atsauksmes, tad bieži kavē, ja pareizi sapratu, tad pēdējais autobuss attiet ap 00.30 ņemt taxi, īrēt mašīnu, vai pļauties, ka autobuss sagaidīs lidmašīnu, gan jau kāda ir lidojusi un var padalīties ar info.

Neviens autobuss (reisa) negaida aizkavējušās lidmašīnas. Paņem viesnīcu uz vietas-pie lidostas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

pata77

Cucamonga
Savas muļķības pēc jau paspēju paņemt viesnīcu Gironā.

pata77
Sarēķini, kas izdevīgāk. Taksis vai atcelt viesnīcu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

pata77

Cucamonga
Īrēt mašīnu

pata77
Ar to īrēšanu ir tā, ka Tev jāskatās kura kompānija strādās naktī. Vai atrodas lidostas terminālī vai kur citur-tālāk. Ja īrē auto iepriekš, tad nav problēmu. Bet tad nesaprotama šķiet vajadzība apmaksāt jau viesnīcu. Ielido-atrodi un brauc.

pata77

Cucamonga
Jau rakstīju, muļķības pēc norezervēju, atceļot zaudēju naudu.

Atrast labu auto nomas pakalpojumu nav viegli. Reiz es apmeklēju Ņujorku un īrēju tur https://realcar.nyc/rent-a-porsche-cayenne, un biju ļoti apmierināta ar pakalpojumiem. Ir grūti atrast kaut ko līdzīgu citās valstīs.

Cucamonga

Ņujorkā es īrēju no Dollar. Nebija dārgi. Vispār auto īre ASV nav dārga. Ar pilnu apdrošināšanu, bez pašriska, aistrumkrasta man sanāca 320 USD, rirmtunkrastā džips 360 USD. Uz 10 dienām. Caur netflights. Rirunkrastā bija cits kantoris ... neatceros

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13978716