Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

HELP-tiem kas Spānijā!!!!

Polietīte

Vīrs aizbrauca pēc drauga aicinājuma uz apelsīnu lasīšanu, tagad vīrs ar otru draugu(ar kuru kopā lidoja)dzīvo zem palmas un ēd baltmaizi,jo TĀ SAUCAMAIS DRAUGS VIŅUS PIEČAKRĒJIS KONKRĒTI...NESAGAIDĪJA, NEATBILD NE UZ E-PASTU UN TEL.IR IZSLĒGTS!!!!!! Caur paziņu paziņām sameklēja kaut kādu starpnieku, kurš palīdzēšot iekārtot viņus darbā, bet ar nosacījumu, ka viņam maksā 300eur-150eur darba atļauja, 150-dzīvoklis+ēšana....Vīram ir tikai 150eur.kurus jau tā esmu sagrabinājusi, lai aizskaitītu...tad nu tagad saucamais starpnieks piekritis nokārtot viņu darba atļauju, kura jāgaida 2 nedēļas!!!!!!!!!!! Ko darīt divas nedēļas bez patvēruma un ēdiena?????Kur garantija, ka nepiečakarē atkal? Jo arī šis kadrs katrā tel.sarunā maina savu teikto.....ES LAIKAM SAJUKŠU PRĀTĀ-mājās negribot braukt bez atpelnītas ceļa naudas un jau sataisītos parādus šim braucienam!!!!

Tiem, kas Spānijā pieredzējuši-vai tā tas tiešām tur notiek???? Vai viņus nečakarē?


Nu, es laikam sāktu šeit http://www.nva.lv/eures/index.php?cid=7&mid=49

nevis calis.lv

Polietīte darba-uzturēšanās atļauja maksā 10eur un to bez tava vīra nokartot nevar

Nu nav tachu mazs puika, lai iet un meklee un kaarto pats. Piedod, bet Tev nav jaajuuk praataa. Cik noprotu, Spaanijaa var 3 meeneshus dziivot un straadaat bez atljaujas. Lai izstaigaa un izpraashnjaa visas tuveejaas viesniicas/ restoraanus/ baarus - gan jau kaads vienkaarshu darbu iedos. Lai mazgaatu traukus vai tiiriitu istabas, spaaniski nav jaaprot runaat. Lai aiziet uz kaadu buuvlaukumu un piesakaas kjiegjeljus nest. Var jau guleet bez palmas veel nedeelju, un tad raudaat, ka neviens darbu vinjam neatrada. Var arii pats mekleet.


Polietīte
-150eur darba atļauja

Par šito tiešām čakarē.


Polietīte
Kur garantija, ka nepiečakarē atkal? Jo arī šis kadrs katrā tel.sarunā maina savu teikto....

Nu bet skaidrs, ka čakarē!

Suns Funs
Lai izstaigaa un izpraashnjaa visas tuveejaas viesniicas/ restoraanus/ baarus - gan jau kaads vienkaarshu darbu iedos. Lai mazgaatu traukus vai tiiriitu istabas, spaaniski nav jaaprot runaat. Lai aiziet uz kaadu buuvlaukumu un piesakaas kjiegjeljus nest.

Tieši tā.

Ir dzirdēts, ka tur daudzi strādājot bez atļaujām, jo viņiem ir ļoti sarežģīti atlaist darbinieku, tāpēc labāk oficiāli nemaz nepieņem darbā.

Lai neiedzīvojas parādos, dabūs vēl krustojumos zāli tirgot.


sargi savu karmu

It kā tas viss notiekot caur policiju-pareizi?

uzturēšanās atļauja jā caur policiju,bet nemaksā 150eur

Nu viņiem ir nākusi apskaidrība, ka tie iet starpnieka kabatā!


Arzemnieka identifikacijas nummurs (NIE) maksaa 10 eiro, kartojams policijaa, jabut pasham klat. Darba atljauja nav vajadziga.

NETICET nevienam " draugam", labvelim vai veiksminiekam, kas vardos sola iekartot darbaa...nu brinumi pashalik nenotiek. Pashlaik sheit masveidaa tiek kraapti vientiesiigi vai izmisushi iebrauceeji...turklaat kraapnieki ir muusu pashu tautieshi.

Ja velas stradat Spanijaa, ir jabut ljoti ljoti aktivam un jaizrada izteikta pashiniciativa. Viss no A lidz Z ir jaadara pasham.


Spānija - ne tikai flamenko un paeļja!
www.spain.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14136807