Jautājumi Novaly 4.daļa

Vellata

Slēdza Vinja: "Paldies Novaly! Ir jauna tēma :)".

Paldies Novaly, ka viņa ir atbildējusi uz tik daudziem Cāleņu jautājumiem!

Varam turpināt te.

notestēsim, vai var ielikt parakstu un arī nomainīt?

BellaMamita

Novaly

Gribēju jautāt tādu lietu man meitiņa ir 1g10mēn un 2 mēn puisitim....kā meita saslimst tā puika līdzi - 3.ned vecumā kā sākam mocīties ar iesnām tā tagad jau karoju 3 nedeļu esam bijuši jau pie LOra skalojām puikam 3 reizes degunu nepagāja nedeļa meitai iesnas bija klāt un pēc 2 dienām tās bija puikam tik šoreiz iesnām pievienojies klepus - atkal dakteris - atkal Lors atkal 2 skalošanas un mums nepilni 2 mēneši esmu izmisumā it kā labāk bet paiet 2dienas un deguns atkal pilns...pati atsūcu un 2 reizes dienā pilinu vibrocilu, pa dienu delufenu uz nakti Zyrtexu.....un tagad dodu vēl Stodal Sirupu, bet cik ilgi ta zāļos.

šobrīd cik saprotu jāuzlabo veselība meitai lai tā neaplipinātu atkal mazo...sāku dot aflubīnu.

Varbūt kādi ieteikumi lai ši slimīšanas epopeja beigtos.

chirka81

Manam puikam ir 1,6g un nu jau 5 naktis ap diviem ir histēriskā kliegšana.Mētā rokas,kājas,virpuļo un neļauj sev pieskarties.Tas velkās apmēram 30-40 min un tad ieritinās tētim blakus un aizmieg.Tad atkal nesu viņu uz bērnistabu.Murgs gtavais.Vienmēr ir mierīgi gulējis.Tas sākās kad sāku dot sīrupu Osteocare bērniem, varētu būt no tā tāda reakcija?..Ko varētu padzert,lai bišku mierīgāks paliktu?Varbūt no tā ka mazajam lien pēdējie 4 zobi?,kaut gan smaganā normāla..

Mainīja chirka81, 11.10.2009 17:58:59

naomy

chirka81 diezin vai no Osteocare, es savam zīdainim devu un tādas reakcijas nebija gan.Kallciju tieši iesaka, ja bērns makten nemierīgs cik esmu dzirdējusidrīzāk jau sakritība.

Meitenes ir vislabākās:D

chirka81

naomy
nu var jau būt :)

Novaly

1. Dodu mazulim jau no 1 mēneša vecuma D vit. pa vienai pilītei dienā. Varbūt vajag divas? Ārsts vispar neko nesaka

2. Kad jāsāk uztraukties par miklām pēdiņām??? Ja palielinātu devu līdz 2 pilieniem dienā cik ilga laikā varētu vērot izmaiņas? Kā vēl var noteikt vai D vit. ir pietiekoši uzņemts?

3. Kā jūsu nosauktos homeopātiskos graudiņus iedot bebim? Cik ilgi var dot un pa kadai devai?

4. Ja es pati profilaksei lietoju Aflubin un baroju bebi ar krūti - tas nekaitēs bebītim?

Mainīja terce1, 11.10.2009 19:06:11
Mainīja terce1, 11.10.2009 19:06:22

Novaly

BellaMamita

• ja katrā saslimšanas reizē iniciators ir meita, tad tiešām jāsāk ar viņu, tomēr tas nav pilnīgi viennozīmīgi
  • tas, ko vari darīt meitai ir dot aflubīnu ( efektīvāks gan ir Citrosept, Citrobiotik ), C vitamīnu ( dzērvenes, mežrozītes, citroni ), daudz staigāt svaigā gaisā, censties netuntulēt, veselīgi ēst ( zaļumi, dārzeņi, ūdens, graudaugi ),
  • mazajam- vēdini telpas, netuntulē, karini ķiplokdaiviņas,
  • iesnām- inhalācijas, pēdiņu sildīšana, pilieni tikai tad, ja tiešām nepieciešams

chirka81
Domāju, ka tā tomēr ir tikai sakritība ( pārlasīju arī anotāciju, nav tāda blakne ). Tad jau drīzāk zobiņi vai emociju pārbagātība. Šaubos vai vajag zāles, labāk kādu tēju uz nakti, mierīgas vakara nodarbes, bet, ja tomēr liekas, ka vajag, tad var Relaxen sīrupu, Dormikind tb.

terce1

1. ja mazais strauji aug, tad viena pilīte bieži vien ir par maz ( neiznestiem bērniem sākuma deva uzreiz ir 2 pilieni )
  2. parasti uzlabojas 1-2 nedēļu laikā, jāuztraucas ir tad, ja bez miklām pēdiņām ir arī citi simptomi ( nemierīgums, plakans pakausītis, ribu krelles, ļoti liels pumcis, pieres pauguri, liels avotiņš )
  3. 1x nedēļā pa 1/2-1 ampuliņai izšķīdinot ūdenī
  4. var droši lietot

BellaMamita

Novaly
Paldies. bet vai varu iet garās pastaigās ja šobrīd abiem ir iesnas + klepus bet bez t*.

Novaly

Atkal jau pie Jums vēršos, bet...un tā, ja atceraties pavisam nesen rakstīju par dēliņa slimošanu ar klepu un iesnām, tad sestdienas rītā izvēmās, norakstīju uz smagu barību vakarā, divas dienas jutās ļoti labi, domāju nu jau rīt uz bērnudārzu laist pēc divu nedēļu slimošanas ar pāris dienu temp.,ilgstošu klepu(2.ned.) un iesnām, bet še tev, šovakar parādījās temperatūra 38 un vemšana, ko nu?

Sakiet lūdzu ko tagad darīt, iet pie ārsta vai tāpat mājas apstākļos ārstēt, jo nu jau saprotu, ka nav vairs parasta saaukstēšanās, bet gan kāds vīruss, ko dot vai nedot, kādas zāles jādod vai nekas nav jādod tik diētisks ēdiens?

Es tiešām saku Jums milzīgu Paldies jau iepriekš par to, cik ļoti mums palīdzat!!!

Novaly

Labriit! Vai guljus baroshana tieshaam ir "nekaitiiga"??? Ir naacies sanemt aizraadiijumus, ka nedriikst beerninju barot guljus, varot saiet pieninjsh ausis un veidoties iekaisums.

Nosuutiiju Jums uz caalja@ privaatu jautaajumu. Cerams, ka driiksteeja. Emailu neatradu :(

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
14149905