Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautajums tiem kuri dzivo Vācijā

Mexikana

Kūr var dabūt info par Vācu,Austrijas pilsētam kuri aicina dzīvot cilvekus, parasti tas ir laukos bet varbūt kads zin kadus labus saitus....man ar vācu ir švaki tāpēc jautaju šeit?

vad i tad tiesam neviens neko nezin????

Dzivoju Vacija gadriz 7 gadus, nekad ne par ko tadu neesmu dzirdejusi (lai gan jaatziist neesmu ari speciali interesejusies). Ir protams ciemati, kas izmirst, piem ir ciemats Vaacijaa, kuraa ir vissliktaakaa demografiska sitacija visaa Eiropa, aizmirsu nosaukumu. Bet ka kaadu uz turieni taapeec speciali aicinaatu vai piedavatu taapeec kaadus labumus, ja tur apmetiisies, neesmu gan dzirdejusi.

Aury

daudz runaja pro7, mdr un otros tv radija parsvara no rita kad visi ir darba bet taja laika(pagajusaja ziema) ta iipasi nepievereju uzmaniibu, uz pilsetas nosaukumu prot.nedzirdeju ...... es ka es nevaru rakstiit vacu tad ari daudz meklet neta nevaru....varu tikai lasit un ari sapotu kad ar mani runa....

varbut palidzesi ar tulkojumu" mazas pilsetas aicina gimenes dzivot" ... kaut ko saja stiila....

Es ka man ir info tikai par spaniju....

Mexikana
Nav gan tas ko Tu domā, bet šī vietiņa tā kā mudina Vācījā dzīvojošos Latviešus apmesties uz dzīvi pie viņiem- kā saka dzīve Latviskā garā... cena tādai ilgtermiņa īrei ir jāprecizē, tā noteikti nav 600€/m

Mainīja Lenely, 11.11.2009 00:30:44

Sveiki!Gribu zināt ka man pareizi darīt.Vīrs man ir Vācijā no augusta ir doma ka pēc skolas beigšanas pārcelties uz Turieni,tik nezinu kā man jākārto piemēram bērnu pabalsti,vai vīrs to tagad var darīt,vai arī kad pati aizbraukšu pavasarī uz turieni kārtot.Vīrs jau tur arī oficiāli strādā.Ja lūdzu kāds varētu padalīties informācijā būtu ļoti pateicīga? jau iepriekš visiem PALDIES!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14213579