Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

41 vidusskola "par" un "pret"

Sievele

Mēs esam izvēles priekšā - iet 41.vidusskolā vai Iļģuciema vidusskolā. Par pēdējo varu palasīt tepat, ir savs viedoklis. Bet kā ar 41.vsk? Vienu brīdi tā skaitījās labāka, bet kā tagad. Nepatīk ka bērnam būs jāiet caur parku lai tiktu uz skolu, tas viens mīnus, par pērējiem nezinu. Varbūt te ir kāda bērna mamma, kura var kaut ko pastāstīt par 41.vsk

Pagaidām esam apmierināti ar 41.vsk. Cik gan noprotu, viss atkarīgs no skolotājas. Bet līdz šim man visi skolotāji likušies jauki un atsaucīgi. Pagarinātā grupa arī saprātīgās cenās ar "bargām" skolotājām, kas seko līdzi mācīšanās procesam. Par ēdināšanu grūti spriest, manējā tā īsti nekad neatceras, ko kad ēdusi :)

zacite
paldies par infu, es pat vairs necerēju ka kāds padalīsies ar pieredzi. Tiešām paldies. Un vai zini arī kaut ko par pulciņiem? Dejošana, sports, dziedāšana vai varbūt kas cits?

Man tāds pats jautājums, varbūt kāda māmiņa vēl ko varētu piebilst?

Papildināts 03.11.2009 12:25:32:

Sievele Jus abas skolās savējo pierakstījāt , vai vēl domājiet kurā?:)

Paceļu.

ievice@inbox.lv

kamitis

Sievele
Man liekas, ka parks ir ļoti liels pluss nevis mīnuss, un pie 41.vsk parks tiešām ir ļoooti skaists. Par Iļģuciema vsk gan neko nezinu, bet 41.vsk ir ļoti labs skolotāju kolektīvs. Direktors ir super!

Heal the world, make it a better place

es beidzu šo skolu 97tajā. man patika. vienkārša skola bez vikrutasiem, bet skolotāji prasīja līmeni. dirkšķis tur joprojām vecais :)

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Sievele
sīčiem ir dejošana, koris, angļu valoda, koriģējošā vingrošana pie fizioterapeites Tripānes (viņa katru gadu bērnus izvērtē un tos, kam vajag, aicina vingrot), sporta pulciņš, lego pulciņš, lietišķā māksla. Sākot ar 2. klasi - ansamblis.

Pagarinātā grupa - 12ls (viszemākā Rīgā), iet ārā, sporta aktivitātes, jo tajā ir 2 sporta skolotājas - Tripāne (2008. gada sporta skolotāja) un Šverna (šogad pretendē uz gada sporta skolotāju)

šeit ir http://www.r41vsk.ucoz.org/index/0-12

Skolā ļoti patīkama, brīva atmosfēra, labs direktors. Valda demokrātija. Telpas vecas, bet visi rūpējas, lai ir labas.

Skola, kā skola. Šogad ir viens mīnus (manam bērnam)abas 3. klases apvienoja vienā ļoti lielā, tā bija feini 16 bērni, tagad 32. Bet nu otrās un pirmās klases ap 20 bērniem.

Esmu vecāku padomes locekle un skolas atbalsta biedrības valdes locekle un dibinātāja. Ja vēl ir jautājumi, raksti. Pati 3 gadus iepriekš izdarīju izvēli par labu 41.vdsk, nevis Āgenskalna sākumskolai. Pagaidām nenožēloju!

P.M.

iesista skrūve ir labāk par ieskrūvētu naglu
guntish

pupu miza
vai joprojām variet kādu atsauksmi, lūdzu, par šo skolu?

Gygy

guntish
Man brālis 11 klasē. Skolotāji ir ok, ēdināšana ļoti švaka..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14273986