Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nejēdzīgākās traumas

Kļukva

aleksa

droši zini, ka nav indīgs? es par šitādu izdarību tam kokam kādu draņķību uzlietu nākamreiz :D

Samanta

nē, bet nopietni - kā var salauzt kājas pirkstu, ja staigā apavos?

Leģenda

vot jā, tie stulbie stabi un koki,. kas paši nāk virsu mani ar besī.

:D

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

vasaras jēzenēs ( nu tādās- ar to striķīti starp lielo pirkstu un pārējiem) un pie mūsu super puper gludajiem gājēju celiņiem nav nekas neiespējams .Man bērnam toreiz bija kā vajadzība tā uzreiz un jāskrien fiksi kautkur maliņā .Nu un skrējām arī - kā jaucu ar pirkstiem pa vienu uz augšu izceļušos plāksnes malu oioioi...abi gar zemi un brilles pa gaisu.

Samanta

oj, jēzenes tiešām nav nekādi apavi :D man draudzene kājai mazo pirkstiņu salauza mazgājoties vannā :D

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Man gan cita rakstura trauma gadījās, bet arī trauma

Ciemojos es ar bērnu pie mammas un piezvanīja vīrs, ka piebraucis pie mājas, lai nāku lejā, paskatos pa logu, jā, tiešām mašīna stāv tai vietā, kur vienmēr, ātri saģērbjos, noskrienu lejā, atveru mašīnas durvis un stāvot pie tām, sūtu gaisa bučas un atā sveicienus palicējiem mājās, kas pie loga. Kādu laiku pavicinājusies, sēžos mašīnā iekšā, iesēžos iekārtojos un, kad jau esmu pilnā gatavībā braukt, paskatos uz šofera pusi , uz manīm lūkojas svešs vīrietis ar pilnīgu neizpratni skatienā

Mainīja luiziana, 03.11.2009 11:01:05

Ir dabūts pa pieri ar durvīm tumšā izstabā... gāju izstieptām rokām, lai neieskrietu durvīs, bet durvis gadījās tieši STARP rokām.

melindax

Kļukva
Oi labs! Man šķiet, sen nebiju tā nosmējusies.

Ja par savām traumām, tad vēl tagad atceros, kad bija man gadi 10, lēkāju pa gultu, aizķēros aiz pārvalka un nogāzos tieši ar degunu pret koka krēsliņu - vēljoprojām deguns šķībs - neviens neiedomājās pie doka aizvest. Un man bračkam tie stabi ar regulāri virsū skrien, kad uz kādu dibenu jāatskatās!

Papildināts 03.11.2009 15:25:35:

Un pirms nedēļas izeju no istabas koridorī, atceros, ka kaut ko aizmirsu un kā griezos atpakaļ, tā durvīs ar pieri - laikam ar tādu švunku biju nākusi, ka durvis sāka vērties ciet! Aš melns gar acīm nogriezās un puns protams ar neizpalika!

Reiz agrīnajos pusaudža gados, apmeklējot tualeti, man ienāca prātā, ka varētu ieāķēties ar rokām durvju rokturī un kājas tā virtuozi pacelt gaisā, izveidojot kaut ko līdzīgu "svecītei" kādu metru virs zemes. Pēc krietniem pūliņiem kombinācija izdevās, un tajā mirklī... durvju rokturis nolūza. Pods triecienu izturēja, manai sejai veicās nedaudz mazāk...

Nuu es ar esmu izcēlusies ar stulbām traumām.

Bērnībā bieži ir nācies skolas koridorā skrienot ieskriet durvīs, kas man acu priekšā atvērtas, nepaspēju sabremzēties :D

Tad vēl man ibija tendence sēdēt uz grīdas pret sienu atstutējot muguru un ceļgalus pievelkot klāt, vienā šādā jaukā sēdēšanas reizē es tik sirsnīgi nošķaudījos, ka šķaudīšanas laikā ar galvu strauji uzsitu seju pa ceļgaliem- rezultātā dabūju divus zilumus katru zem savas acs :D visi domāja, ka brālis piekāvis :D

Tad tādas svaigākās traumas- kādu mēnesi atpakaļ pati nesaprotu, kā es to dabūju gatavu, bet kāpjot mašīnā es no sākuma pieliecu galvu, no visa spēka atvēzējusies vēru durvis vaļā un protams ar durvīm sev pa pieri- pieres vidū pamatīgs puns. Ar to tajā dienā bija par maz, skolā savācot sīci izpildījos līdzīgi ar ārdurvīm vēlreiz pa to pašu punu. Un tās pašas dienas vakarā mājās ņemot drēbes no veļas mašīnas ārā(veļas mašīna stāv zem bērna 2stāvu gultas), izņēmu drēbes un ar drēbju kalnu kā slējos kājās pilnā augumā, tā ar pakausi pa gultas malu- aš zvaigznītes aizlidoja, un otrs puns tik pakausī.

Tad ar durvīm vēl- ir bijis, ka kaut ko pie vecākiem mājās pa koridori skrienu, bet tur vienmēr durvis pusvirus atvērtas un aizķeros ar apģērbu aiz durvju roktura, protams nolikos garšļaukus ar skaļu blīkšķi.

Nu jā vēl arī agrāk pie vecākiem uz viena un tā paša stūra mūžīgi tika vienai kājai mazais pirkstiņš apdauzīts, tak nebija mācības, vienmēr pārāk tuvu tam stūrim nesos(protams, ka ātri, citādi jau nesasistos)

Aiza

ak, dies, mans tizlums vienkārši nobāl tavā priekšā :D nabaga tava galva :D

Reģistrēts apmeklētājs

a drīskt uzzināt kāda vella pēc vispār kaut kas tāds var ienākt prātā?

luiziana

tā jau nav trauma, tas ir blondisms :D

Member
melindax

oj, vot tās durvis...es savai mātei negribēju atzīties par to degunu un draudzeni, tad nu tieši piesaucu "tas nelabās virtuves durvis" kā iemeslu traumai.

Nesen, baigi priecīgā iznācu no vienas iestādes, smaids vēl bija pa visu ģīmi un stulbums, saule acīs iespīdēja un, pārejot pāri ielai, ar pieri ieskrēju puķupodā (tadas metāla konstrukcijas). Sāpēja, bet kauns no cilvēkiem, kas to redzēja, bij lielāks

Jo gudrāka sieviete, jo vairāk muļķību viņa sastrādā!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14337502