Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nejēdzīgākās traumas

Kļukva

man šad un tad sanāk matus mašīnas durvīs iecirst-bet tas dēļ tā,ka lecu iekšā ar švunku,un cērtu uzreiz durvis,nepaspējusi visa vēl iesēsties mašīnā :D

durvju rokturi,galdu stūri-tā jau ir klasika-vienmēr kājas un sāni zili :)

Ja tev liekas, ka tavai dzimtenei nav ne silts ne auksts par tavu esamību, tad kaut reizi pamēģini nesamaksāt nodokļus.

man regulāra trauma-es visur pamanos atsist galvu. vakar pat-mazgāju traukus-virs izlietnes trauku skapītis. nomazgāto šķivi likšu ar vienu roku skapī,ar otru taisīšu vaļā to skapi, sev pa pieri ar durtiņām-rezultāts par ko manējie jau sen nebrīnās. atdauzīt galvu pret ledusskapja durvīm, kad taisu to vaļā-klasika. utt :)

trakākais, ka man jau ir sācies tas, ka sāku traumas taisīt arī citiem: nepasen vedu brāli mājās, šis kāpj ārā no mašīnas un par cik abas sānu durvis vaļā, pieturas pie tās metāla starpas, kas sanāk starp logiem. un tieši tajā brīdī es eleganti ar spēku vadītāja durvis ka cirtu ciet... labi, ka brālim pirksti dzīvi palika

Ir divi veidi, kā strīdēties ar sievieti. Bet neviens nepalīdz.

Man ganījās aizrunāties ar draudzeni, kad braukājāmies ar riteni un diezgan lielā ātrumā taranēt salātzaļu zaparu. Normāli cilveki jau pamanītu, bet nu es tieši bamperim pa vidu :D

Otrs lielākais hīts ko es atceros ir sākumskolas laikā, kad ar draudzenēm sacentāmies, kura var augstāk kāju pacelt. Goda vārds neiesaku nevienam to darīt minisvārkos un ar švunku!!!!!!! Ja gribas apsēsties uz zemes ir daudz patīkamāki veidi kā to izdarīt :D

Maza nejauka saulīte :)

Tas bija sen. Skrēju pa tumsu pie telefona. Durvis, kuras vienmēr stāv vaļā, tajā reizē bija pievērušās.Diezgan lielā ātrumā ieskrēju ar pieri durvīs, gāzos atpakaļ, atsitu pakausi pret krēslu, novēlos aukšpēdus un vēlreiz atsitu pret grīdu . Rezultātā nedēļu nogulēju ar smadzeņu trīcipie tam šitā dēļ mana kursabiedrene dabūja pāris dienās sagatavot un nospēlēt koncertu manā vietā

Tagad smieklīgi, bet toreiz.. kaut gan.. arī toreiz smējos pa vidu bļaušanai.

Salauzu kāju lecot pusmiegā ārā no gultas. Pa miegam biju iedomājusies, ka bērns noteikti nospēries un nosalis, atrauju vaļā aces un kāāāā lecu no gultas. Bet kāja, izrādās, bijusi notirpusi nejūtīga. Un es- ar visu svaru uz pilnīgi mēmas kājas- tā- zem manis saritinās un ar krakšķi (dzirdēju krakšķi.. ) salūzt potītē.

Kad bijām mājās no traumām, bērns vēl saldi gulēja.

hik,

vuuuuuuuuu, tas gan traki. man ar regulāri pa nakti liekas, ka bērni neguļ, klaigā, mani sauc, vnk raud. bet es saudzīgāk daru - mēģinu iespārdīt vīram, lai šis aiziet, kad viņš ir samiegojies, tad knaši tipina bez iebildumiem :D pārējā laikā gan izliekas nedzirdot.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva

Ai, mani šitais mulsina. Ja bērni raud pa īstam, tad lielākoties vīrs guļ un neceļas, un nemana nemaz, ka pa nakti kas bijis.

Bet nereti gadās, ka vīrs sapņo, ka bērni raud, tad gan lec no gultas ārā un skrien skatīties :)

Ne jau visiem ir vērts visu paskaidrot!

Manā darba vietā pie sienas plauktiņš, plauktiņā dokumentu mapes, uz plauktiņa augšā - puķpods, puķpodā - kakutuss. Atnāk apmeklētājs, es ļoti, ļoti svarīga viņu uzklausu, tad, skatoties uz viņu, ceļos kājās un ar muguru aizķeru savu dokumentu plauktiņu. Protams, kaktuss man uzgāžas tieši uz galvas, pods zemē, poda saturs (zeme ar visām kaktusa ķeskām) - uz galda tieši virsū uz maniem svarīgajiem dokumentiem, bet es - baltā blūzē, mati pilni ar zemēm un kaktusa adatām. Skats pa rubli. :)

Man regulāri sanāk ar švunku taisīt ciet istabas durvis, kad vēl neesmu iegājusi istabā. Pleci regulāri zili.

Vienreiz nolikos vannasistabā uz slapjām flīzēm. Bija remonts, durvis nebija ieliktas, durvju ailes ar kaut kādiem dzelžiem (reģipša rāmi laikam). Man bija viena kāja vannasistabā, otra - ārpusē, galva pret tiem dzelžiem. Domāju, ka atslēgšos. Biju mājā viena ar 2gadīgu bērnu, kurš toreiz baigi pārbijās. Viņa dēļ tikai saņēmos un pēc kādām 20 min piecēlos rāpus :D.

Inka Minka

:D vāks! tā jau tāda elegantā trauma, kā kino :D

expert

atcerējos vēl vienu savu traumu. mums agrāk vešene stāvēja koridorī, kad to lietoja, ūdens notektruba bija jāpārvelk pa visu koridori pāri un jāieliek vannā. to mēs regulāri piemirsām :D vienu dienu atkal izdzirdam pazīstamo skaņu, kad ūdens gāžas uz koridora grīdas, skrienam glābt situāciju, kamēr vīrs slauka grīdu, es ķeru apavus, kas koriodorī stāv un tešos uzlikt uz balkona, lai žūst, a ūdens ta ar veļaspulveri, slidens pēc vella, tad nu nogāzos atmuguriski kā tāds baļķis pilnīgi plakaniski zemē. labi, ka nekā aiz muguras nebija, būtu nositusies 100 punkti. tā nu es tur gulēju, vaidēju, bet vīrs vārtījās pa koridori smieklu lēkmē :D pēc tam gan atvainojās, ka nenoturējās, bet vēl nedēļu, kā paskatās uz manu pusi, tā zviedz. a es to nedēļu staigāju ar nereāli taisnu muguru, nevarēju pat plecus uz priekšu paliekt :D kā tāds robots.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14337502