Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nejēdzīgākās traumas

Kļukva

pirms pāris gadiem gāju ar draugu pastaigā, i suns līdzi. Ziema, ledus, fooršs laiks, sākam pikoties, draugs izdomā mani pavālāt sniegā, nu i pastumj, Es noveļos un smejos kā ķerta, ka vairs nevaru piecelties. šim jautri bez gala. A izrādās ka man kāja lauzta pamatīgi. Vēl dienu nokliboju pa māju, tad mamma atbrauca un bez maz ar varu aizveda uz slimnīcu - tur izdzirdot māsiņu sarunu ieraugot rentgena bildi, atkal sākās smieklu lēkme, ka es protu tik stulbi nokrist. Upal, ačnulsja - ģips.

Es pirms gada izlaizot konservbudzu sagriezu zodu. Asinu praktiski nebija, bet kad nokrita krevele biju soka - bedre pamatiga, butu bijis jasuj. Labi, ka vairak uz zoda apaksas, reta laba palikusi.

BIjusī sķīvi pret galvu sasita,puns bija paliels !

Inguuninja

labu laiku atpakļ dauzoties ar vīru, spēle bija ar dvieli un ķeršana kutināšana vai kaut kas tamlīdzīgs, mani neveiksmīgi sasēja ap rokām aizmugurē, un es neveiksmīgi gāzos ar seju krievu laiku tipa sekcijā un taisni trāpiju ar aci uz atvilknes ručkas , reālas sāpes, asins šķīda un likās, ka acs ārā, lieki teikt man nedēļu bija zila acs, ejot uz darbu neticēja, ka nelaimes gadījums palika uzacī neliela rēta

Papildināts 13.06.2012 16:25:

Mans pēdējais piedzīvojums: vedu meitu uz dejām. Apsēžos vingrošanas sola vienā galā, uz sola sēž vēl bērni. Kad sākas nodarbība, vis bērni pieceļās.....Kā jau deju zālē rokas augstumā bijis koka stienis, pie kā turēties, bet tas nolūzis. gravitācijas spēka ietekmē es ar vingrošanas solu mazliet uzlidoju uz augšu un ar plecu trāpījos uz tā nolauztā roktura puļķa .

Lapsēns
man pat asaras acīs no smiekliem saskrēja, sen nebiju tā smējusies un man;ejie kolēģi ar laikam nesaprot, ko un par ko un kamdēļ es cenšos slāpēt smieklus

iesāku es šo tēmu cik sen atpakaļ, bet re kā vēl dzīva un traumas nebeidz birt

bet nu man atgadījās vēl viena tizla trauma, tad nu varu padalīties arī ar to:

vienu dienu krāmēju iepirkuma maisu laukā un tur bija iepircies arī 2kg kartupeļu plānajā plastmasas kulītē iebērti, kulīte cieši sasieta. ņemu aiz tā mezgla un ceļu laukā no lielā maisa to kartupeļu kulīti un kulītei celšanas procesā notrūkst gals ar visu mezglu. roka, kas tur kulīti ar tā nelaimīgā mezgla (smuki sažņaugtu kulakā, protams) inerces dzīta (labi vismaz, ka videnes fizikas vielu atceros ) turpina ceļu augšup un iekrauj man pa ģīmi - lūpa pušu vairākās vietās, sapampa momentā, asinis gāzās kā labā bojevikā a pašai smiekli nāk - piekāvu pati sevi

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

sau

Kļukva

Akurāt tādā stilā bērnībā cīnoties ar konservu burkas atvēršanu es pati sev zilu aci uztaisīju.

Padomju laikos, kad bija visa deficīts - Apkopējai dzimšanas diena, nes svarīgi pa blatu dabūto torti. Un paslīd uz pašas tikko izmagātās grīdas... Svecītes pa gaisu, torte pa gaisu, pati krīt ( Nekad nebūtu domājusi, ka latviešu sieviete tik labi pāzin krievu lamu vārdu leksiku.

hik,
mana radene tieši tādā pat stilā salauza kāju.

Inguuninja

Marksa
uiņemagu, kamēr visu pārlasa (līdz asarām) reāli rēcīgi

Rudens - kartupeļu talka, mamma ielīda grāvī pačurāt, līda arā un salauza kāju, mani brāļi krēsliņā nesa viņu mājās. Tagad viņa vairs nelien grāvī čurāt!

pavasara logu mazgāšana, radiniece piekusa un ar rokām atspiedās uz palodzes - ķipa atpūsties - nesaprotam kā tas iespējam, bet salauza abas rokas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14337502