Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nejēdzīgākās traumas

Kļukva

aizvakar

pielaboju sīkam gultu un 3 x uzsitu nevis pa naglu bet pa pirkstu, pēc pāris h to pašu milzu apmēru pirkstu iespiedu dušas durvis bīdot vaļā starp durvīm un sānu sienu tb uzbīdiju durvis virsū .

Ja kāda lieta beidzās, tad tas nenozīmē, ka visa dzīve beidzās. Tas nozīmē, ka parādās iespēja sākties kaut kam jaunam.

Ievēru roku tosterī kopā ar maizītēm. Uzkarsētā. Rēta joprojām.

Armadetta

Reiz pieslēdzot karaokes aparātu pie TV,kā piepacēlu TV, tā to ar visu ekrānu uzbliezu precīzi uz labās kājas ikšķa naga.Sajūtas ekstrēmas,nags zils. Blakus stāv puika un saka:Tu esi stipra, Tu esi varena.

stūri un kāju mazie pirkstiņi klasika

1. bērnība-7u gadu vecumā pirms z-svētkiem kāpu uz krēsla pēc konfektēm skapī un blaukš zemē, ar galvu pret grīdu. svētkus pavadīju slimnīcā(smadzeņu satricinājums).
  2. tad ziema laukos, slidinamies pa padziļu palielu peļķi pļavas vidū. slidanamies viss kārtībā, bet ledus plāns. es tā laidu vienreiz pāri un blaukš uz muguras, protams ledus salūza un es ūdenī.
  3. šoziem braucam ar mašīnu pa laukiem, ceļi vispār nekaisīti, mašīnu nēsā bet ok veikalu izbraukājām. pie pašām mājām pēdējais līkums, ar milzīgu kupenu-ledus kalnu malā, mašīna sanesta, sāns sabuktēts. un es ar sejas sānu ielidoju puiša plecā. pirmais ko izdarīju taustīju vai visi zobi vietā sāpēja gan ilgi
  4. tad vēl ne par mani, puiši zem grādiem laukos, arī ziema. vakarā iešot palīgā kūts darbos un tas viens visvairāk iereibušais bākš pilnā augumā kūtī vircā nomaucās

Dīdījos ar sīci ( 10 g. ) un viņa man uzblieza viegli zilu aci, bet tomēr redzamu. Viss jau štrunts, pie altāra vairs nav jāiet, bet uz darba pārrunām pēc pāris dienām gan bija.

Mazuliite Ruu

Klāju meitai gultu, uznāca šķaudiens un ar pieri atsitos pret gultas galvgali. Puns bija tikpat liels, kā pārējo smiekli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14337502