Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nejēdzīgākās traumas

Kļukva

Kļukva

iztēlojos cik drausmīgi tas varētu būt. Āāā.

es, savukārt, atcerējos, kā es nokritu ar seju pret grīdu kā blāķis. Cēlos no dīvāna, bet man kājas (abas!) bija notirpušas un tas arī bija labais skats. Vīram arī bišķi smiekli nāca, pirmkārt, no tā drausmīgā blīkšķa. Bet nu toreiz bija arī pie ķirurga jāpiestaigā

Mainīja expert, 10.11.2009 13:25:49

Lancia

Sēžot ! parastā krēslā pie parasta galda izmežģīju potīti. Neprasiet kā, es pati nesaprotu. Bet tas vēl nav viss. Nākamā diena, gultas režīms. Lecot uz veselās kājas uz tualeti, izmežģīju arī to. Pamēginiet nu - klibot ar abām kājām uzreiz

Viss kas notiek, notiek uz labu ...

Jautri lasīt Man gan nekas tāds vēl nav atgadījies. Nu vismaz neatceros neko

Lancia

labi! tagd tu essi galvenais pretendents uz titulu tizlenis 2009 :D nu kā var paveikt ko tādu! es pat vizualizēt nespēju :D

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

šis kāpj ārā no mašīnas un par cik abas sānu durvis vaļā, pieturas pie tās metāla starpas, kas sanāk starp logiem. un tieši tajā brīdī es eleganti ar spēku vadītāja durvis ka cirtu ciet...
Shito ir gadiijies ar vienu draugu izpildiit.

Bet es esmu cilveeks - katastrofa. Agraak regulaari iespeeru preciizi ar kaajas mazo pirkstinju pa gultas kaaju. Taa spariigi, divreiz pat uz rentgenu braucu. Tagad, kad nomainiijies dziivoklis un gultas kaaja vairs nav pa speerienam, reizeem (par laimi retaak) meedzu iespert pa durvju malu.

Siikam bij drusku paari gadam. Guleeju lielajaa gultaa uz muguras, siiks kauko sprinjgjoja un dauziijaas man rinjkjii, kameer veelaas atmuguriski - ar pakausi preciizi man pa degunu. Asinis no deguna teceeja krietnu briidi, saapeeja kaadu nedeelju. Veiksmiigaa kaartaa shkjiibs nav.

Seezhu mieriigi, datoreeju. Pie sienas virs mana datorgalda (ar veel vecaa dziivesvieta) taa paaugstu ir plaukts, uz plaukta pukjupods - alveja. Seezhu, datoreeju, nevienu neaiztieku, peekshnji kaut kas nochab un man virsuu lido pukjupods. Nokjeeru kritienaa, izglaabu monitoru, toties taas adatinjas, kas lapu malaas, veel ilgi lasiiju no rokaam aaraa.

Aizbraucu uz darbu (ziema), noparkojos, redzu, ka shefs kaapj savaa mashiinaa un taisaas kaut kur doties, a man jamam kaukas steidziigs sakaams. Lecu no mashiinas aaraa, raitaa riksii nesos pie shamaa... izraadiijaas, ka aaraa ir slidens. Nepeerciet paaraak labas riepas, es peec tam divnedeeljas ar labo roku gjipsii staigaaju - elkonis bij iepliisis.

Jaaju ar zirgu pa mezhu, tuvojamies celjam, a tur kaukaada mashiina ar haubi valjaa staav. Zirgs izdomaaja pabaidiities un sasleejaas staavus, es, liidzsvaru mekleejot, noliecos uz priekshu - un kaa dabuuju ar zirga pakausi pa apakshzhokli! Saapeeja neganti.

Atkal ar zirgiem. Kleisti, pavasaris, pirmais treninjsh aaraa peec ziemas. Vedu zirgu pavadaa uz laukumu, bet nu tam lopinjam riktiig veejsh galvaa, meegjin mani tuveejos kruumos ievilkt un visaadi izpildiities. Beidzot saslienas uz pakaljkaajaam (man pavadas gals joprojaam rokaa), un kaa liekas no tiem augstumiem atkal lejaa, taa man tieshi uz kaajas. Kliboju un tikai botaas staigaaju kaadu meenesi, pie tam taas kaajas botu aizsiet nevareej. Tiesa, kad man nedaudz veelaak uz zandalee ieautas taas pashas kaajas, mikrinjam bremzeejot, uzleeca diezgan pamatiigas miesasbuuves daama shpiljkaas, saapeeja vairaak :D

Bet, kur es pamaniijos kreisaas rokas videejo pirkstu izmezhgjiit taa, ka saapeeja kaadu meenesi, tikko es kaut ko neuzmaniigaak ar to roku dariiju, pat nepamaniiju. Bet nu taa sirsniigi, ne vairs pilnu shkjiivi pacelt, ne pastuureet auto ar vienu roku. Itkaa nepieklaajiigus zhestus raadiit nemeedzu :D Trakaakais, ka paarstaaja saapeet, peec kaada meenesha aizgaaju pavingrot, un peec taas vingroshanas taga saap atkal

Šitas man Berlīnē gadījās... Eju pa ielu, bet tur uz trotuāra vidū metāla stabs, lai nebrauc un neparkojas.... es kaut kā skatu pametu uz ēku logiem.... un bammms man tas stabs tieši starp kājām. Oh kā atsitu visus kaulus tur.

Un tai brīdī, kad paskatījos augšu uz logiem, tad izrādās, kāds mani bija vērojis un tas vecīts palika muti vaļjā ilgu laiku, jo laikam no malas tas stabā ieskrējiens bija diezgan traki izskatījies. UN sāpēja jau ar .

Mainīja sermulis, 20.11.2009 19:25:46

kā pārsmējos!

ir tāds teiciens- celis ir orgāns, ar ko tumsā atrod mēbeļu stūrus! Tipiski man

Man vīrs ejot pāri pa ielu, abas rokas jakas kabatā- paklūp- un tā gareniski, līdzciņā, tieši peļķē iekšā.

Mainīja murka, 20.11.2009 19:29:15

Sievietes var visu, tikai dažas kautrējas

sermulis

es par šitiem mazajiem mietiņiem parasti Parīzē kunkstu, jo tie ir visur, nevar normāli kā tūristam pieklājas - acis gaisā, mute vaļā, fotoaparāts rokās. :D

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Sixi

Studiju laiki. Man agri jāceļas (~6.00), bet mobiļņiku tajos laikos vēl nebija. Lai neaizgulētos, palūdzu kaimiņienei no blakus istabiņas no rīta 6.00 pieklauvēt pie manām durvīm un uzmodināt. Rīts. Es guļu nāves miegā. Klauvējiens pie durvīm, bet tāds jau var just, ka ar dūri klapē! Es lecu no gultas un... atjēdzos ar lielu blīkšķi uz grīdas. Pie durvīm vēl aizvien klauvē. Es atkal lecu kājās no grīdas un ... atkal ar visu augumu gar zemi!!! Guļu uz grīdas un nesaprotu, kas par šaizi?! Kāpēc es sevi vertikāli nevaru dabūt?! Kamēr tā guļu, aiz durvīm kaimiņiene ( laikam to blīkšķi krītot sadzirdējusi) jautā, vai esmu pamodusies? Atkliedzu,būdama vēl aizvien istabas vidū uz grīdas un ar vienu smadzeņu daļu mēģinādama saprast, kas ar mani notiek, ka jā, esmu gan PAMODUSIES! Kad kaimiņiene aizgāja, es tā vēl minūtes 3 arī paliku guļot uz grīdas nemainot pozu, līdz sapratu , kas par vainu :D Izrādās, miegā esmu kaut kā neērti gulējusi un ABAS kājas un viena roka notirpušas galīgi nejūtīgas :D :D :D

piedodiet, bet esmu pārsmējusies līdz asarām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14337502