Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sūtījums no feelunique, kopā ar MissPerfume

MissPerfume

Neņem pretī karti, liekas pārāk grūti vai kāda cita iemesla pēc nevarat pašas iepirkties feelunique...

Sūtat adresīti ar jūsu noskatīto preci man uz cāļpastu, epastu (smarzupasaule@gmail.com) vai ievietojat tepat forumā un Es veikšu pasūtījumu Jūsu vietā...

Sīkāk:

saņemot adresi ar jūsu noskatīto preci, atbildē saņemsiet cāļpastu vai epastu cik izmaksās sūtījums...

Ja apstiprinat sūtījumu: veicat pārskaitījumu, atsūtiet man savu adresi kurā vēlaties saņemt preci! Es veicu pasūtījumu un Jums atliek vien gaidīt uzaicinājumu no pasta - ierasties pēc kārotās preces...

Es rīt no rīta pieķeršos...

MissPerfume

es gribētu šo (pašlaik out of stock, bet varbūt uz pasūtījuma izdarīšanas brīdi būs): http://www.feelunique.com/p/TIGI-Love-Peace-and-the-Planet-Freak-Of-Nature-Volumizer-Thickener-250ml.html

kad tu domā pasūtīt? un cik ilgi ~ jāgaida?

mesu

Es rīt no rīta ķeros klāt - nosūtīšu izmaksās cik tas sanāk un tad varam sūtīt.... Feelunique ir bezmaksas piegāde - tā kā tā cena kas ir norādīta lapā arī varētu būt tā kas ir jāmaksā... Pie tam vēl man ir atlaides kodiņš kas vēl ļaus ietaupīt...

Tā, kā sūtu katrai individuāli tad sūtījums tiks veikts uzreiz pēc apstiprinājuma, ka tiešām pirksi...

Piegāde:

Europe - FREE
Delivery should normally take 3-5 working days.

Apmēram tas laiks arī ir... nedēļas laikā parasti pastakastītē ir uzaicinājums no pasta...

Par out of stock - var būt arī ilgāks laiks... Papētīšu citu man zināmo veikalu piedāvājumu...

Mainīja MissPerfume, 05.11.2009 21:16:23

Feelunique speciālā Ziemassvētku lapiņa - dāvinātājiem... :)

no šīs lapas Tigi diemžēl uz LV nevar pasūtīt

Dida
kāpēc tā domā? iemetu grozā pāris šampūnus, viss oki. nevar pasūtīt aerosolveidīgos produktus - matu lakas, putas utt. Bet tas neattiecas tikai uz Tigi, bet uz jebkuras firmas preci, jo aerosolus nedrīkst pārvadāt pa gaisu.

Papildināts 06.11.2009 11:56:54:

MissPerfume
Pie tam vēl man ir atlaides kodiņš kas vēl ļaus ietaupīt... - padalīsies?

Sorry, I only date vampires

riko

Elī, esi kaadreiz lietojusi to Loreal, kas nonem to tizlo dzeltenumu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14383470