Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sūtījums no feelunique, kopā ar MissPerfume

MissPerfume

Xara

mesu

tas volumizeris ir labs? sanemi?

maybe, i`m not perfect, but some things are excellent in me.

Ja tu kaut ko dari, tad padari labi. Ja nevari vai negribi padarīt labi, tad labāk nedari nemaz.

Xara

tas volumizers ir dīvains, teikšu kā ir. nekur nav rakstīts, kā viņu lietot - kā kondicionieri mazgāšanā vai kā leave in jau žāvējot.

tā kā neviens man nevarēja instruēt lieošanā (ne google, ne paši tigi) es pēc eksperimentiem izvēlējos pirmo variantu - kā kondicionieri. bet mani paliek tādi pakulaini abos gadījumos..

ja godīgi - iesaku ņemt kko vairāk ķīmisku, efekts būs labāks :)

mesu

Directions of use:
Comb through towel dried hair.

Tātad otrais... :)

Mainīja MissPerfume, 09.12.2009 21:49:16

Ja tu kaut ko dari, tad padari labi. Ja nevari vai negribi padarīt labi, tad labāk nedari nemaz.

MissPerfume

Sūtījums ir klāt, paspēts līdz Ziemassvētkiem, viss kārtībā! :)

Liels paldies!

Saulii
mums bija vienā dienā :) tik man no fragrandirect :( ceru šonedēļ saņemt :(

Saulii

Pupsiks

Šodien mazliet pievilku galus (kad kas sūtīts un kad izsūtīts)...

Tava paciņa (fragrancedirect) izsūtīta tikai 3.12. , bet otra - otra vēl pat nav izsūtīta... Vizmas e-pasta nav un lapā nerādās...

Nākamās paciņas kuras gaidam ir no cheapsmells.. Sūtītas 3.12. izsūtītas 4.12. (veselas četras uzreiz )

MissPerfume
a no 03.12. jau ir nedēļa, tur arī nedēļu nāk, ja? :)

to, kas izsūtīta 04.12., to es varu tik nākamnedēļ sagaidīt, izskatās, jo līdz manīm nāk 9 dienas :(

Pupsiks

Nu izskatās, ka tagad visur pāris dienas nāk klāt... Un šī nedēļa laikam jau būs pēdējā tiem kas grib pasūtīt un dabūt līdz ziemassvētkiem...

Bet redz - ir patīkami izņēmumi... (Elī tuša) :):):)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14383470