Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sūtījums no feelunique, kopā ar MissPerfume

MissPerfume

MissPerfume
Labdien! esmu te jauniņā - ļoti ilgi domāju un posījos, taču tagad nolēmu, ka vēlos jaunas saržiņas

Vai palīdzēsi ar pasūtījumu? ..vari pateikt cik man izmaksās šitas te (ar piegādes maksu)?

http://www.feelunique.com/p/Calvin-Klein-CKIN2U-Her-Eau-De-Toilette-100ml.html

P.S. un kā ir ar naudas parskaitījumu (Tev), ja man kontsir, taču pamanīju, ka kredītkartes termiņš jau beidzies?

maybe, i`m not perfect, but some things are excellent in me.

porcelainely

Sūtījums veikts... Order Number: FN951635

Ja tu kaut ko dari, tad padari labi. Ja nevari vai negribi padarīt labi, tad labāk nedari nemaz.

MissPerfume
otra vēl pat nav izsūtīta... Vizmas e-pasta nav un lapā nerādās... tagad nez ir izsūtīta? :)

Pupsiks

Tas bija uz Ziemassvētkiem?

Ja tu kaut ko dari, tad padari labi. Ja nevari vai negribi padarīt labi, tad labāk nedari nemaz.

Tas bija uz Ziemassvētkiem?
tas bija maksāts un sūtīts 8.decembrī un 10.decembrī Tu rakstīji, ka vēl nav izsūtīts, tur bija 2 lielās vannas putas bērniem un 2 smaržas :) no fragrancdirect :)

Papildināts 11.12.2009 14:57:03:

rekur bija pasūtījums :) tik pārlasot te pēdējās lapiņas uzdūros tekstam, ka nav izsūtīts :(

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=14381794&page=36#page-33

maybe, i`m not perfect, but some things are excellent in me.

Pupsiks

Beidzot ir izsūtīta...

MissPerfume
opā :) jauki :) paldies :)

es ceru, ka līdz svētkiem atnāks :) jo tā jau nav man, bet draudzenei :) un tad jau stress dubultā :(

porcelainely

Paciņa izsūtīta...

Pupsiks

50/50 Bet Es saku, ka atnāks... :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14383470