Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sūtījums no feelunique, kopā ar MissPerfume

MissPerfume

GB

riko

MissPerfume http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professional-Homme-Grey-Shampoo-250-ml.htm es gribeetu sho, cik man kopaa sanaaktu naudinjaas?

riko

Tev pasts pilns...

Papildināts 09.11.2009 13:49:58:

ikstite

Purchased on: Fri 06 Nov 2009 17:45
Order status: Despatched Mon 09 Nov 2009 11:44
This order has been despatched in 1 package(s).

paciņa izsūtīta gaidi uzaicinājumu no pasta...

Es ir priecīgs,man šodien jau viss vannas istabā uz plauktiņa stāv!!!!! SUPER! Tāds pārsteigums,jo bija piemirsies sūtījums!MissPerfume tev atsevišķias PALDIES!

oj, a es pasūtīju sev (gan pati, bez MissPerfume) izslavēto Burt's Bees lūpu balzamu, tagad gaidu - superīga cena, tikai 3 GBP, visur citur bija dārgāk.

Prieks par tevi Elī un prieks palīdzēt :)... Pasūtījām piektdien, piegtdien arī izsūtīja - otrdien klāt - četras dienas - manuprāt nav slikti Feelunique uzdevumu augstumos

Papildināts 10.11.2009 15:01:41:

P.s. Un Latvijas pasts ar nostrādājis zibenīgi...

MissPerfume

paskaidro nedaudz, kaa var suutiijumu noadreseet citai personai? Ok, saprotu, ka, piemeram, Cheapsmells pie Checkout - Delivery Address (vai attieciigi Fragrance Direkt - Delivery details) vnk ir jaaieraksta taa cilveeka vaards un adrese, kura to suutiijumu iznjems pastaa? pareizi? Tas nekas, ka Billing Address paliks mana jeb taa arii jaamaina?Es ari biezji druadzeneem suutu, bet paliek apgruutinoshi paris reizes nedeeljaa skriet uz pastu. Labaak tad, lai pashas vico peec savaam smazjaam

riko

MissPerfume, tagad iztiiriiju:))

riko

Pasts pilns Atsuti man savu e-pastu

Brix

cheapsmells, Feelunique, Fragrancedirect - visos viņos ir vienādi: billing details ir tavi (maksātāja dati) un shipping details ir tā cilvēka dati kam Tu sūti un kuram uz mājām atnāks uzaicinājums no pasta

Papildināts 11.11.2009 10:30:36:

sintra

sūtījums veikts

Papildināts 11.11.2009 12:33:09:

mesu

Tev pastiņš... (pasūtījums veikts)

Mainīja MissPerfume, 11.11.2009 13:23:58

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14383470