Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Varbut kaads var paliidzeet kaut vai ar padomu vai reaali....

DET

Pasreiz esmu Anglijaa, Grimsbijaa. Esmu te 5 dienas, esmu jau ieregistreejusies dazaas agentuuraas, tachu laikam to sisteemu nesaprotu - jo teica, ka zvaniis, tachu ... Kaadi veel ir varianti, lai samekleetu darbu (varbuut kaads no Jums ir arii Grimsbijaa) vai arii esmu gatava aizbraukt uz jebkuru pilseetu. Gribu darbu!!! Latvijas izgliitiiba man ir laba - jurists, valodas zinaashanas - pietiekama sarunvaloda. Protams, neceru Anglijaa dabuut jurista darbu, bet... vienalga kaadu, varbuut kaadam tieshaam ir kaads reaals padoms vai kaa reaali var liidzeet. Vai arii es par aatru gribu - jo kaa jau teicu, esmu te tikai 5 dienas. Ja kaadam ir kaads sakaams - rakstiet TDL@one.lv Bushu ljoti pateiciiga.

DET

Kaadaas tieshi agjentuuraas Tu esi regjistreejusies? 5 dienas nav nekas, arii Anglijaa ir bezdarbs, un ir cilveeki, kas meklee darbu meeneshiem ilgi.

Ja meklee darbu ofisaa, tad vari saakt ar darbaa iekaartoshanaas agjentuuraam - Recruitment Agency. Grimsbijaa neesmu bijusi, bet jebkuraa pilseetaa ir shaadas agjentuuras, kuraas Tu vienkaarshi vari iet iekshaa, un teikt, ka meklee darbu. Pameklee Google "recreutiment agency in Grimsby" Vinji Tevi tur nointervees, izrunaas visas papiiru lietas, iespeejams notestees uz valodu, matemaatiku, datora prasmeem, pajautaas, kaadu darbu gribi dariit, cik sanjemt. Un tad jaagaida. Bet nu, kaa jau teicu, ar darbiem patreiz pashvaki. Veel vari veikalaa nopirkt vieteejo aviizi, ej mazaa paartikas veikalinjaa, un prasi paardeveejam local newspaper - tur ir visaadi darba sludinaajumi.

iesaku palasīt http://gatisc.blogspot.com/ (patin uz vecākiem postiem) - Kā viens letiņu puisis šajos laikos meklē (atrada) darbu Londonā.

aizej uz vietējo bibliotēku, iespējams, ka viņiem tur ir info darba mekletājiem- tāda mašīnīte ar touch screen, no kuras var izdrukāt ''čekus'' ar darba piedāvājumiem

It takes a crane to make a crane

Var jau arii iet dažādās vietās, piemēram, degvielas uzpildes stacijā, ŗestorānā, bāros, vai kur citur, un jautāt vai nevaig darbiniekus?! Un var arī atstāt savu CV anglju valodā. MAn daudzi pazīstami cilvēki tādā veidā ir atraduši darbus :) Lai veicas ;)

DET
Es nepaslinkoju, atradu Grimsbijas avīzi internetā un tajā darba sludinājumu sadaļu. Lūgtum, piemēram, vakances apkalpojošā jomā (bāri, restorāni, veco ļaužu pansionāti)

http://jobs.thisisgrimsby.co.uk/cgi-bin/advsearch?search_emp_mkt_cd=HC&job_title_keywords=catering+ttttt&job_title_match=%22ANY%22

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14556959