Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kājas pēc epilēšanas

Mincux

no Oriflame Silk&Smooth After Depilation Lotion, arī nav tieši pēc epilācijas domāts, bet ir ok, mīkstina, atvēsina un nomierina.

tas, kurš domā, ka var iztikt bez citiem, ļoti maldās, bet
tas, kurš domā, ka citi nevar iztikt bez viņa, maldās vēl
vairāk.
/Larošfuko/

Mincux
Lietoju Philips epilatoru, pēc tam kremu uzziedu,lai āda nomierinātos. Patīk.

Kāda ir atšķirība EPILĀCIJA un DEPILĀCIJA? Es domāju, ka pareizi ir epilācija, ka tikai valodas nianse tā ir. Bet tā nav?

ylang
es saprotu, ka epilācija ir ar epilatoru, bet depilācija ir matiņu noņemšana ar depilācijas krēmiem... bet figviņzin kā ir patiesībā :)

es lietoju Stendera fabrikas mandeļu masāžas eļļu, ideāli....kājas gludas nav raupjas...āda mīksta....iesūcās arī labi....

Liepaja

ylang
epilarija ir matinu izrausana ar elektrisku ierici - epilatoru. depilacija ir matinu nonemsana (noskusana) ar kimisku kremu.

Mincux
neesi domājusi par vaksāciju?

kārtridžs 1,25 (pietiek vairākām reizēm)

paka papīra salvetes 2,50 (pietiek ļoooti ilgam laikam)

sildāmais 13,-

daudz ātrāk, nesāpīgāk, izrauj visu, neko nenobrāž, atšķirība no epilatora.

Man ir sausa āda un pēc epilatora ne eļļas ne krēmi nepalīdzēja, ar vaksāciju cita lieta.

inno
Kur Tu pērc šīs lietas, jo cenas izklausās labas?

Galateja uz Pērnavas ielas, ir daudzos citos kosmētiķu veikalos arī, bet šeit pagaidām man vislētākā zināmā vieta.

Tikai kā to visu pateizi darīt gan vajag pastudēt vai arī lai kāds profesionālis izstāsta, lai neieaug matiņi.

+nepierakstīju - es lietoju talku, to pašu baby powder, lai attaukotu un nesaliptu visas malas. Tas arī man jau mūžību iet.

Mainīja inno, 26.03.2010 00:27:48

inno
ja es aieju uz to Galateju, man apstāstīs, kāds komplekts jāsakomplektē vaksācijai?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14729188