Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kājas pēc epilēšanas

Mincux

kaulins

Galatejā ar laipnībām nemētājas :D Ir vēl viena galateja uz dzirnavu ielas.

Es visu sapirku pa kādiem 30Ls, pietika gadam. Vari ieiet kailaisskaistums.lv tur videopamācības arī ir.

Bikini un padušu vaksācijai nepieciešams RICA avokado cietais vasks (gaiši zaļā bundžā) maksā kādus 6Ls 250ml. Viņu jāsilda speciālā sildītājā (maksā 40Ls), bet var sildīt vnk. ūdens peldē katliņā. Cietais vasks bikini zonai ir arī cukura, bet tas maksā pie 30Ls 250ml.- ja nav īpaši jutīga āda, nav vērts tērēties, jo tas avokado ir ļoti labs.

Kājām, rokām un co vajag šķidro Ricas vasku, viņš ir kapsulās, viena kapsula maksā ap 1,30Ls, pietiek kādām 11x, bet kapsulai vajag suldītāju. Sildītāju Galatejā pirku pa 11Ls. Vislabākie ir medus un tāds tumši zaļš (skaitās parastais). Neņem rozā, ar to norāvu ādu :D

Pēc vaksācijas ir speciāla avokado elļa, arī RICA, maksāja pie 8Ls, bet pietiek vairāk kā gadu, jo viņu vajag ļoti maz smērēt, 3 dienas pēc vaksācijas un 4 dienā sākt skrubēt, lai matini neieaugtu.

Kā jau inno minēja, attaukošanai vari ņemt bērnu dibena pūderi, bet nav īpaši nepieciešams...Uzreiz pēc epilācijas tajā paša dienā lietot nedrīxt neko, bloķē poras, ieaug mati. tas ir mīts, ka uzreiz kaut ko jāziež.

Bet, ja āda iekaisusi, smērēju sudocream- tajā pašā dienā vairs nav sarkans. Nu un tad otrā dienā mitrinošo krēmu vai eļļu, man patīk Bubchen Calendula- maiga, lēta, ātri iesūcas. No dārgajiem ļoti labs ir Lancaster, bet tas ir it kā pēc saules.

pupuķēns

Ko nu stāsti, eļļa jau nu gan poras neaizķēpā Tā ir speciāla avokado eļļa pēc vaksācijas, jālieto uzreiz, lai nebūtu apsārtuma un iekaisumu. Tas jau nav kaut kāds barojošs krēms, kas varētu aizsprostot poras.

lietoju pēcdepilācijas losjonu.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14729188