Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pumpas-Parastais raugs vai rauga tabletes..

ilon4ikpon4ik

Sveika meitenes!

Vienmer seja ir bijusi salidzinoshi tira,tikai pirms meneshreizem bija kada pumpa izsitusies,bet tagad jau kadu pus gadu uz sejas ir paradijusas riebigas pumpas,tadi ka mazi augonisi un kad tie plist iet ara tadas ka strutinjas kopa ar asinim,mani te sabiedeja ka ta varetu buut kada puteklju ercite,bet lidz dermatologam aizgajusi neesmu,nevaru pagaidam atlauties.

Vai kadai ir ta bijis?

Un ka ir ar tam rauga tabletiitem un parasto rugu?

Varbut ieteiksiet ko citu?

Papildināts 04.01.2010 14:29:36:

Tiesam neviens neko nevar ieteikt

Tiešām neviens neko nevar ieteikt vai pastāstīt par rauga tabletēm?

ilon4ikpon4ik

Kosmetoloģe man teica, ka raugu tabletes . Viņa pati lietojusi, tad visi sūdi nāca uz āru (baigās pumpas), kad beidz lietot āda palika kā pirms lietošanas!

Es domāju pamēģināt aspirīna masku ...

Varbūt palīdz!

Izskatās interesanti, rīt pameginašu.Paldies.

Baiby

man personīgi nepalīdzēja neviens ne otrs (lai gan vienbrīd dzēru rauga tabl. jo biju saklausījsuies ka mazina apetīti - arī tam nelīdzēja :D )

Izmeginata ta asperina maska,ljoti jauka ziniet,ada paliek samtaina un miksta,darbojas ka maigs skrubitis:)iesaku.

Man rauga tabletes palīdz, sāku lietot pirms mēneša apmēram, nu jau sejas āda ir daudz tīrāka, agrāk regulāri pumpas metās u pats galvenais, par ko vislielākais prieks - pumpas vairs nemetās uz pleciem un muguras, pirms tam bija lielas, sarkanas un sāpīgas.

ilon4ikpon4ik
varbūt vari sīki aprakstīt, kā taisa aspirina masku.

sanarsa
Aptiekā var nopirkt rauga tabletes, tā aŗī saucas rauga tabletes?

ilon4ikpon4ik
Un ja Tev ir celiākija,tāpat,kā man ,tad RAUGS Tev tā pasliktinās pumpas,ka malo nepakažitsa,man arī kādreiz bija augoņi,un man ārsti tikai rakstīja un rakstīja raugu un domāja,kapēc saasinās,līdz uztaisīja analīzes un opā,man jāaizmirst visi raugi,milti bulkas u.t.t...

DaceS
Saucas Alus raugs, var nopirkt aptiekās.

Mainīja sanarsa, 23.01.2010 18:54:41

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14846786