Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pumpas-Parastais raugs vai rauga tabletes..

ilon4ikpon4ik

DaceS

Ļoti vienkārši - ieliec divas aspirīna tabletītes trauciņā iepilini pavisam nedaudz udeni (burtiski pāris piles), kad izkūst, tad pievieno pus tejkaroti šķidra medus.un viss zieķē tik uz sejas, 15-20 min .un noskalo ar siltu ūdeni.

baronessa

Laikam jau tev taisnība,ka rauga tabletes visiem neiet par labu,izmeginaju un uzlabojumu nav.Bet par manam pumpām - Man nekad agrāk tāgas nav bijušas,tagad bišku vairak kā pus gads un sāk parādīties vairāk un vairāk,sāku lasīt gramatu krievu valodā(datora formātā) par AKNE un saku domāt vai man tik nav tā AKNE,jo alerģijas man nekad nenokā nav bijušas(tfu,tfu,tfu...)

Tā lūk..

Izmeegini aloe vera sulu, attiira asinis, uzlabo vielmainu utt

http://ajurveda-shop.lv/category/sulas/

man bija lidzigi - man palidzeja zvju ella - tikai rezultats gan bus manams apmeram pec 3 meen

- Šņabis? - vārgā balsī pajautāja Margarita
Runcis tā apvainojās, ka palēcās uz krēsla.
- Apžēlojieties, karalien, - viņš nošņāca, - vai tad es būtu atļāvies piedāvāt dāmai šņabi? Tas ir vistīrākais spirts!

ilon4ikpon4ik

lasu un saprotu, ka Tev noteikti Tev ir tā pati vaina, kas man. IEKAISUšAS PORAS. Poras nelaiž cauri netīrumus un zem ādas apvienojas un veido sabiezejumus- tādus kā bumbuļus zem ādas. Biju pie dermataloga- nepalīdzēja, iztēreju tikai lielu naudu analīzēm uz hormoniem. Noteikti jādodas pie kosmetaloga, lai seju iztīra un iesaka Tev, kā tos zemādas bumbuļus dabūt āra. Arī masāžas pie kosmetaloga palīdz, jo traucē tām iekaisušajām porām "mierīgu" dzīvi. Katrai ir sava metode. Bet ieteiktu iet pie tādas ar lielu pieredzi.

Ann

man pret pumpam ieteica levomicetina tabletes ar klingerisu tinkturu

smeret uz pumpam un turet ap 1-2h

tad nomazgat

Par rezultatu nevaru spriest, jo nesanak regulari man to smeret, jo Latvija sis tabletes nevar dabut, jasuta no Krievijas...

Aaa, un vel kosmetologe ieteica sudocremu...to es gan lietoju regulari...ada pec ta ir maiga un patikama...

es katru dienu ēdu parsto veikala raugu, nolaužu gabaliņu un uzdzerot ūdeni noriju un ļoti labi palīdz !

Raugu meginaju ne kas nelidz tikai sliktak.....partraucu,a par sudokremu ari pamaniju ka tas nonem apsartumuno pumpam,bet arstet gan es neesmu pamanijusi no vinja nenkadus uzlabojums.bet paldies mamites!

Papildināts 01.04.2010 17:30:39:

vienigi jau ari pirms menesha saku lietot silica vitaminus matiem adai nagiem,zinat man liekas ka tas ari palidz,jo man darbaa arst paskatototies uz mani teica,ka jau sipri labaka seja.

Varbūt tad tiešām vajadzētu aiziet pie dermatologa. Un cenas nav tik šausmīgas kā visi te raksta. Konsultācija - 10 Ls, es samaksāju tikai 5 Ls, jo bija fiksā konsultēšana - nosūtīja uz analīzēm - atklāja sejas ērcīti un izrakstīja smēres. Rezultāts arī ir manāms. Man viss process - konsultācija, analīzes un zāles izmaksāja - Ls 18.00.

Naktssveces eļļa iekšķīgi un ārīgi nepalīdz?

How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

laterna
Pie kāda dermatologa biji?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14846786