Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pumpas-Parastais raugs vai rauga tabletes..

ilon4ikpon4ik

Es biju pie dermatoloģes Vijas Dangas! Viņai ir gan sava prakse, gan arī pieņem Infektoloģijas centrā. Biju "infekcijās", analīzes ar uzreiz 10 min laikā uztaisīja!

laterna
Paldies par info!

Agrāk lietoju rauga tabletes, bet tās īpaši man nepalīdzēja.

Tad vienā forumā izlasīju, ka efektīvāk ir to raugu tīrā veidā lietot. Veikalā ir nopērkas Rīgas Raugs pa 29sant., nolaužu pusīti, izšķīdinu ūdeni, pielieku 2 tējkarotes cukura un dzeru nost! Man jau 6. diena iet, rīt būs pēdējā diena. Āda tiešām manāmi ir uzlabojusies.

Man labi palidz natru/liepziedu uzlejums bez saldinasanas . Uz 200g udens 1 tejkarote natres / 1 tekkarote liepziedi. Dzeru apmeram 3 nedelas 2 reizes diena pa 100g.

kad man bija pumpu problēmas pirms kāda pusotra/diviem gadiem - dermataloģe ieteica dzert vitamīnus - vitakur+, ko es arī darīju un jau pēc kāda pusotra mēneša vairs nebija nevienas jaunas pumpas klāt, īpaši uz muguras

toreiz vēl smērēju ar kaut kādiem skunoren krēmiņiem

tagad atkal šī te pati problēma bija, bet nu jau mēnesi dzeru vitakur+ vitamīnus un arī - tieši mugurai jūtu uzlabojumus, neviena jauna vairs klāt nemetas

Manas rotiņas apskatāmas: www.guvi.lv
Nobody gives you power, you just take it!

sheera

Man jau 6. diena iet, rīt būs pēdējā diena

Cik dienas jādzer raugs?

Aizej pie ģiemenes ārsta un saki, lai izraksta Dalacin 1%, es jau gadu gadiem lietojot sarunāju ar labu toni aptiekās bez receptes :)

Vāja antibiotika, bet super palīdz jau kādus 5 gadus lietoju un arī vēl pāris cilvēki pievienojušies :)

Papildināts 06.04.2010 14:24:35:

Ieteica VC 5 dermatoloģe Dr.Melne nezinu vai vēl strādā, bet izraksta lētas zāles. :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
14846786