Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

4.gadīgā meita dzirdot reklāmu ,kur dzied Prizma, Prizma, pie sevis dungo klizma,klizma

2.gadīgā meita pamostas,skatās pa logu un saka, saulītes nav,tikkai rīts ir.

~2 gadu vecuma meita runaja 2 valodas, bet neizrunaja burtu l un r! Svetki, visur izkarti karogi, brauc ar teti troleibusa un rada uz karogiem(krieviski -flag): "Jekur fak, jekur fak, mazins fak, liels fak, vel viens fak!

Drusku paaugas, nevar isti izrunat-lecamaukla-, sanak - veca mauka!

Puika 1. klasē izlasījis grāmatu Lāča olas un raksta aprakstu:.... un no olām izšķīda putniņi!!!

Ar vīru runājamies, puika mēģina iejaukties sarunā- mācam,ka jāpagaida,kad beigsim runāt. Pabeidzam, prasam, ko viņš gribēja teikt? Puika dusmīgs: jūs man visu aizmirsinājāt ar savu runāšanu !!

Я не подарок!!! Я сюрприз...

Meitai (2g11m) tagad topā grāmata par Pifu. Tā kā F burtu izrunāt vēl nevar, katru vakaru tiek skandināts - mammī Pisu, mammī Pisu :D :D :D

Jāsāk rakt ;)

Ilgi par šo smejamies

Vīrs ar bērniem atbraukuši pakaļ man uz darbu..:)Stav un gaida..pie Galerija Centrs..

Piebrauc Pasvaldibas policija..Saka te nedrigst stavet Jums jamaksa sods par stāvēšanu neatļauta vieta... :(

Vīrs-Mes tulit brauksim prom sieva beigs darbinu un braucam prom

Pašvaldibnieki Ne maksajiet par stavēšanu

Pēkšņi puika iejaucas saruna...

-Sadomajušies kas viņiem maksas Joki tādi..:D :D :D :D

Ej Laimiņa Tu pa priekšu es Tavās pēdiņas.:

Puika saraucis degunu - fui ,kas te smird pēc vatelīna? Laikam kaķis skapi piečurājis?

Izrādās nedaudz bērnam sajuka ar naftalīnu...tā notiek kad omītei aiziet līdz un pa pusei saklausās tantuku sarunas .

Grupai The Mundane ir dziesma "Krāsains miers". Meita klausās un pēc tam noburkšķ: "Krāsains sviests? tad nu gan dziesmu izdomājuši.. "

:laugh:

Kāpēc joki par blondīnēm ir tik īsi?
Lai vīrieši varētu tos atcerēties.

Siice lasa: "Maasa un tilpums." Un tad jautaa: "Kas tas Tilpums taads ir- braalis?"

.

Maasa un tilpums

Man savulaik viens privātskolnieks (un ļoti cītīgs un prātīgs) bija pierakstījis dienasgrāmatā, ka uz nākamo dienu jāgatavo apraksts "Mana brāļa izkapts". Pamazāk vien noskaidrojām, ka, acīm redzot, domāts bijis "Mana brāļa izskats", pats bija diezgan apjucis.

Viņš toreiz diezgan ilgi bija slimojis, tāpēc nospriedis, ka laikam jau palaidis skolā garām kaut ko ļoti svarīgu, bet gan jau pa abiem tiksim galā arī ar tām izkaptīm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233