Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

Mana meita (2.g 10m.) ievērojusi, ka ziņas parasti lasa pāris - vīrietis ar sievieti. Skatoties TV, kur Ēriks Niedra reklamē, kas būs ziņās, meita komentē:"Onkulim nav tantes. Laikam pacisāt aizgāja."

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Vakar tā pavēlāk, dēļ sniega un sastrēgumiem, tiku puikam pakaļ uz dārziņu (3 g.) Audzinātāja viņam stāstīja, ka mamma kavējas, jo uz ceļa ir korķi un sniegs utt.. Ejam ar puiku mājās, un viņš prasa - nu parādi, kur ir tie apsnigušie korķi! (mūsmājās ir sastrēgumi nevis korķi :) )

meita (3.g) stāsta: kad izaugšu liela, precēšu tēti. bet mammīt, vai Tu būsi tad veca?

Meitai nepilni 3 gadi.

Saku, ka vārīšu klimpu zupu. "Kas tas il - pimpu zupa?"

Nopirkām pīrādziņus ar gaļu, otrus ar saldo pildījumu. Pirmo apēda ar gaļu. Vēlāk ņem nākošo, ar saldo pildījumu, kas no ārpuses izskatās tāpat, iekožas un skumji novelk:"Vaaaai, diiieniņ, kā tā gaļa il pārvētusies!"

Es: Emi, vai tu precēsies, kad būsi liela?

Emi: Jā, potams.

Es: Ar ko tu precēsies?

Emi: Nu, ar tādu puiku! Tādu kā pingvīnu. Kā tētis bija smieklīgs kā pingvīns.

Meitai 4g., līmējam mājās ar līmes pistoli darbiņu BD, nākamajā dienā, braucot mājās no BD, meita man paziņo, ka arī draudzenei no Bd esot mājās pistā līme...

Stāsts izriet no tā, ka vakariņās ēdām vistiņu.

Dēlēns (3g) samīļo mani un satausta man plecā kaulu. Pēkšņi izbrīnīts jautā: "Tu, ko!Kaulus esi apēdusi vai?" :D

Mainīja dear, 20.02.2010 21:33:05

ņem nākošo, ar saldo pildījumu, kas no ārpuses izskatās tāpat, iekožas un skumji novelk:"Vaaaai, diiieniņ, kā tā gaļa il pārvētusies!"

kush

Barakuda

riktīgi labs

Manējas ananāsus sauc par bananāsiem.

Un ir pilnā pārliecībā, ka bērnu dārza pavāres ir spējīgas pašas pagatavot pilnīgi visu. Arī izgatavot (nevis pagatavot) vistu akniņas. Mājās viņš neēd, jo neesot pašu izgatavotas. Mamma jau tikai nopērk veikalā un sacep, bet pavārītes gan, pašas pilnīgi visas akniņas uztaisa un tad sataisa mērīcīti, tāpēc tā ir labāka :D.

Papildināts 24.02.2010 13:51:57:

Un vēl mans 4gadnieks domā, ka buljona pīrādziņa nosaukumā galvenais uzsvars ir uz vārdu buljons. Vienreiz sasolīju vistas buljonu. Viņam bija tāda vilšanās, ka nav pīrāgs, bet ir tikai kaut kāda zupa.

Mana 2g. nupat pēc Indianas Džona pa TV3+ par tiem 3 akmeņiem Indijā esot lekusi no gultas un diegusi pie mūsu sāls lampas, un bļāvusi - KALIMĀ, KALIMĀ :D

Žēl, ka es neredzēju, dežūrā, mani vīrs tik uzjautrina zvanot no mājām:)

Mana meita mani eksaminē:
- Kādā ielā tu dzīvo?
Es nosaucu ielu.
- Un kādā Ventspilī?

Dažreiz viņai viss sajūk, es prasu - kādā ielā viņa dzīvo, viņa atbild :"Pilsētas ielā."

Ome prasa manai meitai, par ko gribēšot strādāt, kad izaugs liela. Viņa atbild, ka gribēšot strādāt ar to, ka uz spoguļa stāv (krēma, smaržu u.c. bundžiņām).

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233