Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

S_Ieva

4gadnieks dārziņā mācījies himnu: - Dievs, svētī Latviju, kur latvju bērni dzied!

Elza

Pagalmā bērni klaigā. Viens meitēns: "Maijāāā, Maijāāā, Maijāāā!" Puišelis piebalso tādā pat intonācijā: "Jūlijāā, Jūlijāā!" Skuķis: "Atšujies, Mart, es māsu saucu!" Puika: "Es arī!!!" Palika neatbildēts, kāda mēneša vārdā kristīta Maijas māsa.

Vakar vakarā. Eju pa pagalmu , man pretī no krūma izlien kaķa aste. Saku: "Ko tad tu tur nolīdis? Domā, ka neredzu?" Krūma dzīlēs ļoooti sašutusi bērneļa balss: "Redzi, Kārli, un tu teici, ka te mūs NEVIENS NEREDZĒS!"

anetuxs

Mana bez piecām minūtēm četrgadniece skatās uz bumbieri un jautā ;Mam vai drīz bumbierē būs bumbierenes.Bij jau doma par bumbieriem,

jūnijpuika 2013

jūnijmeitēns 2015

kristel

Elza
Marta vai Auguste. Varbūt arī Jūlija.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

S_Ieva

Piecgadnieks pēc odu ofensīvas tausta savas pumpas: - Es esmu sapumpēts puisītis!

Sestklasnieks izsaiņo jauno pletkreklu un šķendējas: - Šoks! Tas krekls ir sastiprināts ar NAGLĀM! - un nober man sauju kniepadatu.

Kur bērni glabā krunkas, kuras lietos, kad būs veci? (Dikti savu rociņu pētoša pēc skata četrgadniece šorīt autobusā)

Seaberry

Četrgadīga puikas nesenās pērles:

1.Redzu, ka viņam rokas slapjas un lipīgas, viņš saka, ka tās ir ziepes. Man ir aizdomas, ka tās ir siekalas, tāpēc mums ir saruna:

-Es: Siekalas ir jānomazgā

-Dēls: tās ir ziepes!

E:-kur dabūji ziepes?

Neliela pauze, šis paskatās pa labi, pa kreisi un atbild, acīs skatīdamies "no mutes"

2.Tētis ir programmētājs, tāpēc dēls ikdienā dzird dažādus ar datoriem saistītus terminus. Viendien strādājām dārzā un redzu, ka bērns nes liepu lapu tētim un saka "Tēti, re, kur ir mājaslapa!"

Bērnudārza audzinātāja šodien pastāstīja sekojošo - nodarbības laikā meita (tūlīt būs 4 gadi) kaut ko prasījusi par tēmu, ko tobrīd neapsprieda, un viņa audzinātājai esot jautājusi, vai viņa ir nezinīte...

Elza

Kolēģe izņēmusi no dārziņa savu sešgadnieci, tā pēdējās pāris stundas trinas mums apkārt, nu, nosēdināta pie datora, pēta ziņu lapu. Burto virsrakstus, pūlas, cenšas. Piepeši skan" no... tru-ssī-šša par... par.. se-ku-simmmmm-boooo-lu". Inspicējam lasītāju - TVnetā raksts "No tusnīša par sekssimbolu".

Autobusā vesela grupa bērnudārznieku vestītēs, audzinātājas šos sasēdinājušas un ved kaut kur. Katram kas iekāpj, vesels korītis sauc "laaab-dieeen!"
Klausos - viens puika maina tekstu. Nākamajam sauc kopā ar pārējiem - "Laabvakar", tad "Laaabnakti". Nākošajā pieturā "Laabrīīīt". Ar interesi gaidu, kas skanēs, sagaidot nākošo iekšā kāpēju. Puika paskatās, atver muti, acīmredzami saspringti domā un paberidz drusku vēlāk nekā pārējie "laaab... day"!

Papildināts 04.03.2020 11:24:

4gadnieks dārziņā mācījies himnu: - Dievs, svētī Latviju, kur latvju bērni dzied!
Darbā kolēģei meita zina kā vajadzētu, bet pastāv pie sava, ka dzejnieks gribējis tā, kā viņai liekas pareizi:

"kur latvju ļaudis dzied, kur latvju puķes zied". Un tā arī dzied. Pieci gadi cilvēkam, viņa zin labāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233