Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

Četrgadīgā meita ieliek mutē kokteiļsalmiņa galu un saka :"Mammu, es cigaretēju!"

Airona

2gadniece sēž vannä, vannojas, tad sauc:" mamm, gibu fikadeļu zupu!". Es vieglā izbrīnā:" tagad tev vannā zupu?!". Viņa tik pat izbrīnīta:" neeee, mutītė!!".

Seaberry

Nupat puika (gandrīz 5 gadi) spēlējas ar pelītes mini figūriņu un man saka: Mammu, to pelīti sauc pī-pelīte!

Uzreiz nesapratu un saklausīju pilnīgi ko citu un jau jautāju, kur tādu vārdu dzirdējis.. Un tad arī skaidro, ka pelīte taču pīkst

Muudziite

Te šis tas no mana 6gadnieka sakrājies:

Ziemassvētkos aizrautīgi dziedāja: A viššuriveri krismas!

Ēdam zupu: Man negaršo vārīti burkāni! Būtu labāk... CEPUMUS ielikusi!

Brāli, ko tu labāk ēstu - 100 jēlas olas vai mēnesi uz zemes stāvējušu picu?

Esam ballītē ar baru 6 gadnieku. Lielais brālis (10gadi) biedē mazās meitenes.

6gadnieks: Neuztraucieties, tas ir mans lielais brālis, viņš nav kaitīgs, viņš ir tikai liels!

Mans mīļākais ievārījums ir Nutella.

Sarmozo

Seaberry
Atsauc atmiņā mazu puisīti trolejbusa pieturā, kurš ziņoja mammai, ka tuvojoties "devapapistais" trolejbuss.

Seaberry

Sarmozo

Seaberry

Joki turpinās: -Kāpēc ragana lido uz slotas? Viņa tur elektrību ielika?

Muudziite

Es: man bail, ka tu braukā tur aiz mājas. Tur mašīnas var braukt
6gadnieks: man gan nav bail. Bet tu esi sieviete. Jūs, sievietes, no visa baidāties!

*

- tēti, kādas tev garas rokas!
- kad tu izaugusi, tev arī tādas būs.
- un tik tizli pirksti??

Seaberry

Ahh, kāpēc šeit tik maza aktivitāte?

Nupat šāds joks mūsmājās:

pirms dažiem mēnešiem nomira tante (bērnam laikam sanāk vecvectante), kura dzīvoja vienā mājā ar mums. Kaut kā sanāca aizrunāties par viņu un tāpēc jautāju: "Patika Tev tante?". Kad atbildēja apstiprinoši, jautāju, kas tieši patika tantĒ (uzsvars uz burtu ē). Kaut kā puisis apmulsa un īsti nezināja, ko atbildēt. Prasīju vēlreiz. Un tad viņš mazliet padomāja un atbildēja, ka viņam patīkot, ka viņai bija vēderā zarnas, pa kuru lejā tek ēdiens

Un ko jūsu bērni ir sapratuši pārāk burtiski?

Pieturā uz soliņa sēž sabozies +/-5gadnieks, šūpo kājas un bubina pie sevis: "Redzēs, redzēs, kad es izaugšu un appprecēšos vai tad man arī liks garās bikses vilkt, nevis šortus! Redzēs, redzēs, ko vēl sieva par to omei teiks... Un bērni ko par to teiks omei..."

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233