Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

Jāsāk pierakstīt arī mūsu pērles, pamazām 2gadniecei sāk birt.

Meita sēž man klēpī, pierāpo mazā māsa. Meita draudīgi saka - "Māsa, gaidi savu kārtu! Tagad ES te raudu!"

Vakaros pieprasa, lai tētis dzied Stāvēju, dziedāju. Samācījusies, tagad pati dzied - "Stāvēju, dziedāju augstajā kalnā, lai mani pušķoja, ar ezīti, ar ezīti, ar ozolu. Lai mana austiņa skan tālu, pār meža gaļu..."

Vakarā ejam kopā dušā, noģērbjamies. Meita apskata mani labi rūpīgi un saka - Fui, mamma, tu esi tik NETĪRA!!

Skatās uz savu roku, kur cimds atstājis nospiedumu - mammu, redzi, - man te kaut kas iegrauza.

Sēž uz poda. Es saku, - pasauc, ja vajag, es tevi tagad netraucēšu. Meita paskatās uz mani viltīgi un saka - traucēsi gan!

Sēž pie galda un taisa plastilīna bumbiņas, opis blakus lasa žurnālu. Dod opim bumbiņu un saka - "lūdzu!" Opis nepaceļ galvu no žurnāla un nomurmina pie sevis - "paldies, paldies". Meita - "Nē, opi, nav pareizi! Jāsaka tā - PAAALDIES!". Opis pasmejas un atkārto tik pat izteiksmīgi - "Paaldies". Meita pamāj ar galvu - "jā, opi, ļoti labi, malacis!".

Elza

Veikalā meitenīte činkstēdama mēģina izdiedelēt omītei kādus kārumus, šokolādi, tad cepumus, tad jogurtu. Omīte visam atsaka, bet meitēns kā pēdējo trumpas dūzi met galdā dīcienu: "Nu tad vismaz karameles! Tu taču zini, ka man ir kāra mēle!"

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Muudziite

No 3gadnieces krājumiem:

-Vai tu zini, kas ir pusviens?

-Nu zinu..

-Nu tad izskaiti!

-Es nemāku izskaitīt līdz pusviens

-Es gan māku. Es tevi pamācīšu: vienpadsmit, divpadsmit, trīspadsmit četrpadsmit, trīs, divi, pusviens!

*

Es negribu ēst. Jo man piekusa kāja.

*

-TU te purkšķinies??

-Nē, es ne. Tētis.

-Bet tēta te nav.

-Viņš purkšķinās kaut kur citur.

*

-Tēti, es gribu ēst!

-Bet mēs tikko ēdām brokastis.

-Bet es gribu vakariņas.

*

-Rekur pirkstu dēle! Iedod man to pirkstu dēli!

-??

- Nu šito!

- Ā, tā ir nagu vīle.

*

Man patīk 3 krāsas. Dzeltenā, rozā un spīdīgā.

Papildināts 15.03.2022 23:03:

8-gadnieks izcēlās:

-Kā kompasā saglabājas tik daudz siltuma?

-?? Tu domā termosā?

-Nu jā.

*

12-gadnieks neatpaliek. Lasa grāmatu no manas bērnības.

- kā agrāk darbojās fotoaparāti?
- kad agrāk?
- nu 20.gs. Kas notika, ja pazuda mīnusi? Kāpēc nedrīkstēja pazaudēt mīnusus?
-?? Es nezinu, kas ir mīnusi..
- ā nē, sajaucu. Negatīvi.

*

Vīru pielikšu arī kompānijā. Stīvē dēlam kājā zeķi. Tāda stingra sporta zeķe, grūti uzvilkt. Un pukojas: Tu tā kā Sniegbaltīte ar savu zelta kurpīti!

Elza

Lasu vēstuli no 6gadnieka. Smuki sarakstīts, kā pie viņiem viss aug, gan uvenes, gan apenes, ome stāstot, ka drīz arī ogas būšot...

Šis komentārs ir sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Vēlu vakarā, jau tumsā, pagalma pusē bauro kaķi teritoriju dalīdami. Pa atvērtu logu dzirdams, kā meitēns prasa, kas tur trokšņo. Zēns atbild, kaķi. Meitene nogurušas omes intonācijā: ,,Kā lai te guļ? Tad kaijas kakaijas, tad kaķi kakaķi! Un visi kliedz!''

Paziņai mazmeita un mazmeitas draudzene , izpētījušas vecos albumus, šausminās : " Ārprāts , drēbes bijušas tikai melnas vai baltas ! " Bija jāskaidro , ka fotogrāfijas bija tikai melnbaltas .

Beatrise11

Mazais trīsgadnieks skatās fragmentu no filmas, ko es skatos. Tur redzams romantisks pārītis. Mazais saka - šitā mamma mīl šo tētīti. Un pats gardi smejas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233