Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

Barakuda

Mana meita, kad bija maza, teica, ka strādās par to, kas karina varavīksnes pie debesīm. ;)

Hermione
Arī labs darbiņš.
Kad prasīju meitai ar ko precēsies, kad izaugs liela, tad teica, ka ar daudziem - ar mammu, ar tēti, ar omu...

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Barakuda
ka gribēšot strādāt ar to, ka uz spoguļa stāv (krēma, smaržu u.c. bundžiņām).

Kārtīga meitene

Mana krustmeita - tas bija par rubli. Bērnudārza izlaidums, uz sienas A3 lapas, uz katras katrs bērns uzrakstījis par ko grib kļūt - policistu, ugunsdzēsēju... Krustmeita uzzīmējusi k-kādu zīmējumu un apakšā uzrakstījusi - Es gribu kļūt par apkopēju!

Man pat fotogrāfija saglabājusies

s

Mainīja Marksa, 15.03.2010 17:30:36
Mainīja Marksa, 15.03.2010 17:31:00

Manējais hamburgerus sauc par "damburgeriem". Svētdienā saruna hesburgera ēstuvē.

Es:Dzersi "kolu" vai "fantu" ?

Marks: "fantu" taisa no tārpiem, bet "kola" smird pēc zālēm.

Es:????

Marks: vecmāmiņa tā teica

Pārdevēja: tava vecmāmiņa droši vien veca, neko nesaprot.

Marks: Nē. Viņa strādā Anglijā.

Beigās nopirkām spraitu....

Nožēlojot pagātni, mēs zaudējam nākotni.(kautkur izlasīts un palicis prātā)

izgāza (pielēja ) gultu ar ūdeni .Pats diezgan neapmierināts ,ka būs jāguļ uz otrādi apgriezta matrača .Nu neko kamēr aizmiga tika pļāpats par šo un to....arī apspriests kā bija,kad es biju mazs čurā gultātājs.

Turpinājuma bija jāslauka vēl viens slapjums- lielais smejoties izgāza tēju.

Zināt, kāpēc vakarā jāaizvelk aizkari?

Lai nenāk tumsa iekšā - tā teica mana piecgadīgā.

Ar patiesu cieņu...

Manējais puika ilgus gadus vienu un to pašu izpildīja, kad no Jelgavas ar mašīnu iebraucām Rīgā, pie zīmes viņš vienmēr, katru reizi pārjautāja, vai beidzot esam iebraukuši Latvijā. Un katru reizi viņam tika skaidrots, ka mēs jau visu laiku dzīvojam Latvijā, bet Rīga ir pilsēta, kurā iebraucām. Neskatoties uz skaidrošanu, nākamā reize, Rīgas zīme un atkal jautājošais apgalvojums Mēs beidzot iebraucām Latvijā?!

Ja nemaldos vēl pagājušajā gadā līdzīgi izpildījās, kaut viņam jau 8gadi.

Vai arī par braukšanu uz laukiem, lielākoties pa ceļam puika aizmieg, tad vienu reizi paņemam līdzi manu māsu, abi sēž aizmugurē, tikko izbraucam no pagalma, sīkais paziņo- iekārtojies ērtāk, varēs forši pagulēt :D

Maniem dvīniem bija 4 gadi, brauc mašīna un šie pļāpā par šo un to.

viens saka, "kad es izaugšu liels man būs maza maza mājiņa un tajā es dzīvošu viens". Otrs ar neizpratnes pilnu skatu un balsi, šim jautā"Un vai tad Tev sieviete nemaz nebūs?" uz ko pirmais atbild" ā, nu sieviete jau būs gan."

=====================

Mammu vai tev būtu bail iet karā"

es; nu jā būtu gan

ā es zinu, ja sāktos karš. mēs varētu aizsūtīt Valdi Zatleru, lai karo

Mainīja aija, 04.04.2010 11:13:52

vakar puisim (7g) tika pajautāts, kas viņš grib būt, kad izaugs liels.

Viņš teica, ka izgudrotājs-ņindzja.

:D Sieva komentēja, ka attiecībā uz izgudrotāja amatu viņai iebildumu neesot.

Naught may endure but mutability. Raiņa plaģiāts no Šellija.

Marksa
Krustmeita uzzīmējusi k-kādu zīmējumu un apakšā uzrakstījusi - Es gribu kļūt par apkopēju!

Manai meitai arī ir tamlīdzīgs zīmējums no bērnudārza laikiem. Viņa gribēja būt sētniece. Tonedēļ uz bērnudārzu bija nākuši dažādi cilvēki stāstīt par savām profesijām. Laikam jau bērnudārza sētnieks bija visjaukāk pastāstījis. ;)

Aiza
katru reizi viņam tika skaidrots, ka mēs jau visu laiku dzīvojam Latvijā, bet Rīga ir pilsēta, kurā iebraucām.

Manējām arī Dobele ir mājvārds - vecmāmiņas mājas (daudzstāvenes) nosaukums. Grūti ieskaidrot, ka arī blakus esošā māja atrodas Dobelē. :)

Saulainas Lieldienas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233