Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No bērnu dzīves......

manto

Jaunkundze (3.5 g) paņēmusi lielā brāļa krievu valodas grāmatu, pilnā nopietnībā šķirsta un kaut ko zem deguna burbulē (ķip lasa) Tad paberzē Puškina bildi, paosta un dziļdomīgi novelk - šitās gan sūdīgas smaržas!

Mūsu jaunkundzei tūlīt paliks 4 gadiņi.

- Noņemsim to skropstiņu no vaidziņa, citādāk iekritīs actiņā uz grauzīs.

- Kāpēc skropstiņām garšo acis?

Mana meita paņēmusi zīmuli un "zīmē" gar acīm. Es prasu:"Ko tur dari?" Meita atbild:"Es krāsoju zilacis!"

Visi mēs vēlamies, lai kaut kas notiktu, un baidāmies, ka tikai kaut kas nenotiek. /B. Šovs/

Meita (4 g.) "izraksta" recepti jaunākajai māsai (2 g. 6 mēn.) un runā monologu:

- Tā... Jūs esat ļoti slima... Es jums izrakstīšu zāles. Daudz zāļu. Jūs rīt noteikti nevarēsiet iet uz skolu. Rīt priekšpusdienā atnāciet atkal. Labi?

Māsa paņem apskribelēto lapiņu:

- Labi. (iet uz durvīm) Atā, kundze...

kaspers
manējais 2gadnieks visas Peugeot mašīnas par bankām saukā (dēļ lauvas simboliņa,kas tāds pats,kā Krājbankai)
Papildināts 09.04.2010 13:23:38:
Vēl saku dēliņam,ka mamma tagad nevar turēt opā un spēlēties,ka trauki jāmazgā utml,kas tad to visu darīs? - Tētis! ( gudrs bērns)

Šorīt mani puika pārsteidza ar jautājumu trolejbusā.

Stāvam abi pie durvīm un sīks domīgi skatās pa logu ārā, tad izlemj tomēr jautāt- Mammu, vai dvēsele ir sirī?

Es atbildēju, ka īsti nezinu- apmulsusi domāju, diez kur tā dvēsele vispār ir..

Jau pierasts, ka jautā jautājumus, kuriem atbildes bieži vien nezinu, piemēram par automašīnu konkrētu marku konkrētiem tehniskiem rādītājiem, bet te sāk jau dziļāk braukt.

mana 3-gadniece pienāk pie manis, kad pārģērbjos. Mammu, kāpēc tev tāds jocīgs vēders? (strijas) Es saku, ka pati izstaipīja, kad pa vēderu dzīvojās. Meita patiesā līdzjūtībā apķērās man ap kaklu- Lūdzu piedod! Es tā vairāk nedarīšu! :D

I. (3 g.): Mēs šodien pie jūras barojām pīles!
Es: Varbūt tās bija kaijas?
I.: Jā, tās bija kaijas! Melnās kaijas ņēma nost baltajām kaijām maizi. Un tās melnās kaijas saucās vārnas!

Gribu uz siltajām zemēm...

Kāpēc tev bija plēvīte, kad precējies?

Kāda plēvīte???

Es redzēju bildēs, ka Tev bija galvā!

Izrādās bērns runā par plīvuru

- Es nāku no paskastītes. Saku dēlam, ka viņam žurnāls atnācis.

Šis jautā: "Sieviešu žurnāls?"

Es atbildu: "Nē, rotaļlietu katalogs."

Dēls: "Atkal tētim būs daudz jāstrādā"

Domāts, ka tētim būs jāstrādā, lai dēlēns varētu tikt pie jaunas mantas. (puikam 3.gadi)

- Dēlam apgriež tik pat īsus matus kā tētim (ezīti).

Dēls saka: " Nu es esmu krutais džeks, kā tētis. Visi krutie džeki brauc ar mocīšiem. Tēt? Man vaig mocīti!" (3.gadi)

- Dēls spēlējas ar šūpuļzirdziņu, kurš ir aitas formā.

Dēls stāsta: " Mamm, es iešu slaukt aitu, iedod man spaini."

Paņem spainīti, paskatās zem aitas un sašutis nopūšas.

"Bet tai aitai jau nav pupi. Ku es bokastīs dabūšu svaigi slauktu lauku pienu?'' (3.gadi)

- Mamma prasa, kādā krāsā ir mēness.

Dēls atbild: "Nezinu, man galvā šodien nenāk neviena ideja!" (3.gadi)

- Dēls ieiet guļamistabā un pats ar sevi sarunājas.

"' Mīļās gūltas, lūdzu dodat man spēku, lai esmu stiprs un vesels!" (4.gadi)(

- Braucam uz veikalu, tētis piedod gāzi.

Dēls iesaucās: "Tēti ātrums ir bīstams, manā tv tā rādija!" (4.gadi)

- Dēls saka mammai: "Mammu tu varēji likt bišku mazāk tos piparus plovā, savādāk man sāks bojāties vēders.'" (4.gadi)

Taisāmies braukt pie opja uz dzimšanas dienu. Dēls kaut kur izvilcis vecu striķi un lepni uz mašīnu ejot paziņo: "Šito šnori (šņori) es vedīšu opim un uzdāvināšu dzimšanas dienā. Lai viņam būtu ar ko bērnus piesiet pie gūltas, kad tie neklausa!" (4.gadi)

Vispārīb jau diezgan intresanti pēc kāda laika ir palasīt bērnu izteicienus. Es tos regulāri pierakstu. Tāpat dēlam mantojumā ir viņa tēta bērnību valodiņa pierakstīta, ko viņa omīte cītīgi rakstijusi burtnīcā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15024233