Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve un Dzīvošana Austrālijā!!

oressa

Klau, varbūt tās , kas dzīvo Austrālijā varam te parunāt ,apvienoties ....-, bērni, sadzīve, apkārtnes jaukumi , plusi un mīnusi ... Kā arī saskaros ar daudz un dikti jautājumiem no tiem , kas vēlas braukt, ceļot, vai pārvākties uz dzīvi Austrālijā- varam ar padomiem padalīties!! kā liekas??? Pati Austrāliā strādāju savā uzņēmumā, kas saistīts ar tūrismu, atrodos zonā , kur visu gadu silts un tropisks klimats-vasarā nepārsniedz temp. 35 , bet ziemas mums kā feinā Latviešu vasarĀ +26 un tamlīdzīgiem grādiem!!!

Gribu pie Tevis... :)

Zinu ka baigi nereaali uz turieni tikt, ljoti smagi imigraacijas nosaciijumi...

Neveelies mani adopteet vai atziit par pazudusho deelu... vai viiru, vai vecteevu... :D da vienalga par ko....

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

oressa

g'day :)

apskaužu (pozitīvi) :)

Я здесь не для твоего развлечения
Тебе не стоит меня злить этой ночью
Просто остановись и подумай секунду
У меня все было хорошо до того, как ты вошел в мою жизнь
Ты знаешь что это заканчивается
Даже до того, как началось
Оставь напиток себе, просто дай мне бабки
Ты сегодня ночью на едине со своей рукой

robchix
jaa, labas idejas Tev... Ir jau smagi tie immigrācijas noteikumi un pašiem tas bij diezgan pasmags pasākums, bet formulas jau vienmēr ir daudz un dikti... un tas pat feini, ka AU šito sienu immigrācijas izveido..... bet ar to jārēķinās ka sākumam līdzekļus vajag ne pajokam, bet dzīve te feina( es pa savu kraju)..Bet tas jānem vērā , ka AU ir tik liela kā visa Eiropa , un manā štatā ietilpst divdesmit anglijas...un ir te arī citās pusēs - leā uz Dienvidiem ,i auksts un draņķīgs laiks , vai šausmīgais karstums utt, pati ziemā( Austrālias ziemā LV jūlijā braukšu pie draudzenes ciemos , kas vidienē, un kurai pie māām lieli sniegoti kalni- varēšu ar paslēpot...hmmm-būs jokaini)

Bet ceļot nav nemaz tik dārgi, man gandrīz katru nedēļu kāds Lv pārstāvis apciemo

oressa
kuraa galaa esi, ka nepaarsniedz plus 35?

Man pirms paaris nedeeljaam bija plus 42, visas pukjes pagalmaa kidrik

robchix
a mosh austraalieti par sievu??

ogu tante

a mosh austraalieti par sievu??

Kaapeec ne? Es briivs viiriec, speeka gados... Ar rokaam un visu paareejo no iistaas vietas...

Varbuut piemekleesi kandidatuuras? ;)

Vispaar joki, jokiem, bet es to pilnaa nopietniibaa varu apsveert. Buutu tikai kaada gribeetaaja. Tautiiba iipashi nav svariiga, vieniigi gluzhi ne aborigeenieti vai neegjerieti gribeetos. Latvieteem priekshroka.

robchix
pareiz ir, aborigeenieti labaak nee....es nau rasiste, bet aborigeeniemm civilizaacija pilniigi noteikti neko labu nav devusi....

ja tu liidziigs tam radiijumam bildee, tad probleemu nebuus :)

Es esmu pat labaaks.... :D

Klau a nopietni, nav kaada peec dzimtenes cilveeka noilgojusies forsha latvieshu meitene ap gadiem 30-45. Kaa Jums tur ar iepaziishanos?

Negribi kljuut par savedeeju? ;)

robchix
šitās savešanas te diezgan sarežģīts pasākums, jo mūsu pusē atkal ir puiši kā ozoli -tik to latviešu zelteņu brīvu te ar uguni nesameklēt, bet ja nopietni -pašas austrālietes tādas jokainas un džeki sūdzas vienā baltā gabalā un man viens iepazīts austrālis lūdz , lai savedu ar kādu latviešu meiteni..takā koks ar diviem galiem....

ogu tante

Es esmu Cairns , un tad jau tā t ir ar mitruma piesitienu, bet nu 40 token nav nekad bijusi...

man jau šitas mitrums baigi patīk- krēmi nav jālieto ,un varbūt krunku nebūs uz vecumu daudz..

Mēs šito vasaru pārciešam ar lielu devu peldēšanos upēs un baseinā,, a tāa jūrā +30 grādi silts ūdens un tās medūzas indīgas tjipa ir uzradušās...hmm, kaut pagājušonedēļ biju uz barerrifu snorkalēt un bija snorklings bez indīgajām meduzām......

a , kurā pusē tu ?? un kāds tev tur klimats pārsvarā, un kāds ziemā???

robchix
ja godiigi, tad iipashi ar latvieshiem netuseeju......nemaz iisti nezinu vai kaads ir tuvaakajaa apkaartnee.....

varbuut kriteerijus nedaudz samazinaat:

1. latviete (derees arii igauniete etc., galvenais austraalju pilsoniiba un preceeties gatava preceeties kaut riit)

2. 30-45 (derees arii 70 ar daudz $$ un sliktu veseliibu)

p.s. Internetu tak maaki lietot....ieguuglee australian dating

Papildināts 08.02.2010 15:50:51:

oressa
es esmu Pertaa, pavisam otraa galaa.....mums ir sauss, karsts un tuksnesis....okeaanaa var peldeeties, tik no haiziiviim jaaizvairaas.... mums nav taas blue bottles vai kaa vinjas tur....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15199325