Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve un Dzīvošana Austrālijā!!

oressa

latviete (derees arii igauniete etc., galvenais austraalju pilsoniiba un preceeties gatava preceeties kaut riit)

2. 30-45 (derees arii 70 ar daudz $$ un sliktu veseliibu)

Taa ar 70 derees, ja vinjai seksu nevajadzees.... Es gribu uz turieni, bet ne jau par gerontofiilijas cenu :D Un pat daudz $$ man manu alter ego nepacels... :(

A pirmais punkts jaa protams... es jau teicu, tikai ne aborigeeni un mellie. Mulatiites ir ok, tapat paareeja Polinezija :D

Pahsam jau taa pagruutaak, redz, ja buutu kas iesaka, ka taalajaa ziemelju zemee...miit cilveeks kas miil sho kontinentu un konkreeto peronu pat neredzejis.... balts, briivs un forssh viirietis... :D

Peec ieteikuma jau tas viss vienkaarshaak notiek... :)

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

tapat paareeja Polinezija

gruuti iedomaaties izlepusho latvieshu viirieti ar lielas miesas uzbuuves polineezieti....vinjas reti kad maza auguma un visas kaa viena apseestas ar biibeli un bazniicaa ieshanu, nenormaalo lielaas famiilijas ietuseeshanu un eeshanu....labaak atmet domu par polineezieti...

robchix
jā, tu esi riktīgs šovmenis..

Brauc tik šurp, un līgavu tev sameklēsim

ogu tante

Pertā neesmu bijusi, bet tas no manis vairākus tūkstošus km- cita flaura, fona utt

Vispār daudzi šitā aplaužas, it seviški uz Adelaidi un Melburnu, jo tur man daži paziņas tā pārsala, un vispār vīlās, ka tikai Kērnsa atguva samaitāto iespaidu par jauku Austrāliju( tas subjektīvi), vēl ar Sidnejā ir feini( bet ar mežonīgais karstums vasarā un ziemās vēss)

Es jau baigā fane par saviem tropiem un pilsētu, kas nav liela , bet ar milzīgu starptautisku lidostu, bez satrēgumiem, jaukiem restorāniem, klubiem , cilvēkiem...

Cik viegli(laikam pareizāk grūti) un reāli ir tikt uz Austrāliju strādāt,dzīvot.Kādi nepieciešami dokumenti,atļaujas?

Kristixx2
Galvenais daudz naudas....

un šeit uz vietas visu medicīnisko vajag kārtot ( var jau Rīgas arsos , bet noplēsis deviņas ādas un tad vēl jāpiemēro AU, tad jau labāk uz v ietas- izmaksas 190AUD vispārējā apskate, ~90 AUD rentgens, un asins analīzes 125AUD)

tagad baigi čakarē Austrālija immigrantus un praktiski nereāli atrodoties LV nokārtot vīzu....

visvieglāk ar studenta vīzu un var 20 h strādāt( tam vajag naudu skoalai un uzrādīt dzīvošanai) , un tad variants uzvietas atrast darba devēju, variants apprecēties, variants ,vai lai izsauc kāds radinieks un sponsorē vīzu..

bet ja tuvāk , tad katrs gadījums tak individuāls, un ja vajag varu iedod krievu immigrācijas aģentes epastu, raksti krieviski, angliski , jautā un tad jau viņa variantus tavai situāciai reālākos ieteiks.... zinu , ka mūsu pusē daudzi ukraiņi banānu plantācīās strādā- līgums uz divi gadi un saimnieks visu nokārto( tur angleni uz 4.5 IELTS vajag un sadzejotu CV par pieredzi lauksaimniecībā vai labāk ka reāls CV), bet algas 46 AUD tūkstoši gadā, kaut darbs ļoti smags., un tas tāds sroks divi gadi, lauzt viņu nevar........

Papildināts 08.02.2010 16:34:50:

viegli nav uz Austrāliju tikt dzīvot un palikt , bet arī ne nereāli, ja jau gribēšana ir -tad jau apstākļi sakārtosies pēc vajadzības....

Queensland esot ok....laba izveele....

man pashai nepatiik taadas tautu miskastes kaa Sidneja....bet nu krieviem un araabiem patiik....

Natašas -immigrācijas aģentes epasts , uz kuru var latviski , krieviski rakstīt info@imhelp.com.au , saki ka Baiba tev iedeva, uzraksti un paprasi!!!

Papildināts 08.02.2010 16:39:47:

oi sajaucos , Natašai raksti krieviski un angliski, jo latviski viņa vēl nerunā

Papildināts 08.02.2010 16:45:06:

ogu tante
oo, jā ,man tās lielās pilsētas nepatīk..aa, kā tu uz Pert izdomāji, citi varianti nebija??

oressa
mums draugi pirms gada paarvaacaas.....atbraucaam ciemos un peeec paaris meeneshiem paarvaacaamies.....

Rietumaustraalijaa ir ljoti zems bezdarbs, neesam nekaadi plashaa profila speciaalisti, pie kam dziives daardziiba Pertaa ir viena no zemaakajaam (nedaudz atpaliek no Adelaides)......man arii patiik, ka vistuvaak eiropai, ja nu sadomaaju liidz LV aizbraukt...

oressa

jā, tu esi riktīgs šovmenis.. Brauc tik šurp, un līgavu tev sameklēsim

Kaads tur showmenis... :) Vnk cilveeks, kam te iisti vairs nekas nesaista, gjimene izbeidzaas, ar darbiem shvaki...

Es jau brauktu, bet taas viizas... par studentu nevareeshu izlikties, gadi taa kaa ne tie... valoda shvaka... Atbalsta punkts vajadziigs. Profesija ir laba, iespiedeejs, tie visur cik zinu ir sameeraa pieprasiiti, kur ir poligraafijas industrija.

Taa kaa vispirms liigava laikam ir vajadziiga... :D

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

ogu tante
labas cenas Jums uz eiropas pusi tiger avio līnija piedāvā ( skatījos un priecājos!!)

Arī manā pusē dzīves dārdzība nav liela, cenas ļoti ok- un nēmot vērā to, ka varētu pārtikt tikai no mango un lačijām, tad apkārtnes augstkalnē ir liela teritorija ar daudz un dažādām plantācījām kas to visu ar audzē , un protams ne tikai to....

Papildināts 08.02.2010 17:10:37:

robchix
tad tik liec jaunu bildi iekšā www.rsvp.com.au pa tv reklamēja kā lielākais iepazīšanās portāls AU

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15199325