Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve un Dzīvošana Austrālijā!!

oressa

Bet kaapeec ne? :)

Jaapasauc kaads paliigaa, lai smuki varu sarakstiit par sevi...

Zaudeet tachu neko es nevaru...? :)

Bet Jus tur arii pajautaajat, a varbuut kaada grib mani preceet... :D

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

robchix

tik uz priekšu un mācies cītīgi angļu valodu, jo tā tu savā specialitātē ar šo to labu no darbiem domāju ka varētu sameklēt

-------------------------

Vai mana specialitaate nav Austraalijaa pieprasiito speciaalistu jomaa?

Убил женщину - спас бобра... белку... норку... крокодила...

pameklē šeit

http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/

ogu tante
mums draugi pirms gada paarvaacaas.....atbraucaam ciemos un peeec paaris meeneshiem paarvaacaamies.....

Bet kāds ir tieši tavs stāsts, kā tiki uz turieni - kāds radinieks tur bija, vai aizbrauci kā studenta un ņēmi ģimeni līdzi? Mani vienkārši vienmēr interesē nevis tas, ka sagribējām un aizbraucām, bet kā tieši, lai varētu arī pati smelties pieredzi no citu pieredzes...

Zilais putniņš
appreceeju jaunzeelandieti un man ir jaunzeelandes pilsoniiba.....maoru tautiibas draugi paarvaacaas un mees shiem pa peedaam :) Es pirms tam 10 gadus jaunzeelandee dziivoju.

oressa

vai tiešām uz šo e-pastu info@imhelp.com.au var rakstīt krieviski??? tas izskatās pēc tāda kopīgā e-pasta....

Esmu nobriedusi beidzot sākt nopietni interesēties par emigrēšanu uz Austrāliju, man ir diezgan daudz jautājumu!

Mainīja bumsīte, 12.02.2010 12:14:31

Zilais putniņš

jā , tieši tā ,mēs ar ģimeni un diviem maziem bērniem nolēmām , ka visfeinākā dzīve būtu Austrālijā, it kā izklausās tā nenopietni, bet tā arī bij kā kara laikos, sapakojām čemodānus un aidā uz vietu , ko nezinam un anglene ar tāa so-so...es pat īsti nevaru visu savilkt kopā..jo reāli varbūt tas izskatījās nenopietni, bet mūsu apņēmība un gribasspēks un arī komunikablitāte atvēra mums mūsu Austrāliju.. Tagd ir vīza , mācamies un runājam angliski, ir bizness , ir feini draugi un jaukas sanākšanas un arī tas , ka klimats labs un silts...un tas viss pusgada laikā , kura laikā vēl pabijām Papua new guinejā ( ar diviem maziem bērniem) ..ir interesanti , un savā ziņā baigā avantūra....bet varējām dzīvot LV savā mājā un veidot citus biznesus...bet , kad nav ticības un patriotisma, un arī bezcerība..un mums ar vīru ir bērni , kuriem gribas feinu nākotni , drošu vidi, labu klimatu....bumsīte

raksti droši, tas tjipa izskatās kopējais , bet reāli Nataša uz visiem epastiem atbild un es ar viņu bieži tiekos, tamdēļ , ja kas vari atsaukties uz mani un es ar ja vajadzēs ar ko palīdzēšu..tas tā, jo zinu kā tas ir ,kad info vajag un nav info....man tā bija , un tas ''iesita ''pa maku un nevajadzīgi tēriņi, tamdēļ zinu informācijas patieso vērtību..........

oressa

man liekas, ka es Tevi atpazinu.... skatījos Tevi draugos, domubiedru grupā par Austrāliju...., tā esi Tu????

bumsīte
esmu ar visādos domubiedros, bet tur jau daudz ''gudrītes''..nu varbūt tur es ar....bet reāli -katram sava unikālā situācijā ,un es sākumā baigo uzsvaru liku uz austrālijas latviešiem, bet nu so- so, tukšas copy paste no avīžu informācias utt, tamdēļ ar baigi nediskutēju tur, jo nu katram sava taisnība, un man jau tās formulas labāk patīk..formulas , ko var reāli īstenot.................

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15199325