Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve un Dzīvošana Austrālijā!!

oressa

Sveiki, mēs esam 5/2 lieli,3 bērni-5g.2g.5m./ ,ir draugi,kas nesen pārcēlās uz dzīvi Austrālijā, ir doma viņiem piebiedroties, bet par cik viņi paši tur ir pavisam neilgi, tad būtu lūgums,kas ir primārākais ar ko būtu jāsāk, kārtojot dokumentāciju. dacemaza@inbox.lv

Paldies

Betty Boop 31
Tavi draugi taču vislabāk zinātu ar ko sākt, jo ir jau pieredze, kāpēc neprasi viņiem?

Primārais par ko būtu jādomā pārceļoties uz Austrāliju ir nauda, jo tā iesākumam ir vajadzīga daudz

bumsīte
Es domāju, ka katrs gadījums ir individuāls, viņiem ir pavisam cita situācija, un viņi arī solīja ievākt info, kas mūsu gadījumu būtu vajadzīgs, tādēļ mēģinu pēc iespējas vairāk iegūt noderīgu informāciju, un lūgt padomu, kādam kas jau tur kādu laiku dzīvo.

kamitis

Vai esat padomājuši, ka, pāvācoties uz dzīvi Austrālijā, savus radiniekus labākajā gadījumā (atrodot labu darbu) varēsiet apciemot tikai 1 reizi gadā?!

Heal the world, make it a better place

Visi runā, ka nepieciešama liela naudas summa, lai domātu par AU un rodās jautājums - aptuveni par cik lielu naudas summu iet runa, ja es gribētu doties dzīvot uz AU (ar studenta vīzu) un strādātu atļautās 20 h nedēļā?

la Salsa
dārgi ir, ja Tev ir bērni, jo jāmaksā par skolu un pieskatīšanu, bet ja esi viena, tad var iztikt ar mazākām naudiņām. Cik.... grūti teikt, jāsāk rēķināt sākot ar biļetēm un dzīvesvietas apmaksu, ēšanu, jārēķinas, ka ne jau uzreiz atradīsi darbu, tad jau kaut kāda aptuvena summa veidojas.

Es par šo tēmu daudz domāju un interesējos, bet nekur tālāk neesmu tikusi...

Papildināts 07.12.2010 21:47:51:

kamitis

manā gadījumā notiktu ģimenes apvienošanās un LV man paliktu tikai attālāki radi! Tuvākie jau ir tur!!!

Mainīja bumsīte, 07.12.2010 21:49:11

Vai kādam ir zināmas aptuvenas mācību izmaksas? Ja es ņemu studentu vīzu tad ar kādu ciparu jārēķinās? Gan vienkārši kursiem (ja tie arī skaitās ka studijas), gan augstskolām.

oressa
Klau, vai nevari atsūtīt man uz meilu tās krievu immigration konsultantes kontaktus? Rakstīju uz tavējo, bet tev pastkastīte pilna, tāpēc rakstu te

Mata Hari
Krievu immigracijas agentes epasts info@languagehelp.com.au sauc vinu Natascha-jaaraksta krieviski vai angliski( krieviski var ar latiinu burtiem) Uzreiz jaasaraksta peec iespeejas vairaak info par sevi-kada specialitaate, izgliitiiba , cik veca , cik beerni, ko viirs dara utt-respektiivi visus CV un visu info-jo jo vairaak vinna zinaas par jums, jo piemeklees labaakus variantus utt( vinna ir agente, kas paarzin visu kas saistiits ar immigraciju un prasa par to samaksu pie papiiru kartossanas)....Atsaucies zu Baibu

la Salsa
cipari lieli-man skola izmaksaja uz pusotru gadu ap 10 000 aud, -tas vel leeti, plus veel kontaa jauzrada pietiekosi naudas lidzekli dzivosanai un arii avio bileteem utt-respektiivi, ja brauc gimene -tie bija mums uz pusotru gadu pie 50 000 aud, kas sevi ietver skolas naudas berniem un arii visas dzivosanas izmaksas utt...Dārgs, dārgs tas pasākums, bet nu katrā ziņa neko nenožēloju, jo tā ir ļoti laba dzīves pieredze un arī tas, ja gribas pamukt no LV un paskatīties gan uz sevis gan uz LV no malas-tad labāk ir mukt uz AU vai NZ -tas tiesa....ja ir kada super -truper profesija un izcila anglu valoda tad var teemet uz sponsorsipu, bet nu tas taads diezgan sapņains pasākums, utt-bet tad atkrīt lielās naudas un tad ar skolas pa brīvu bērniem utt......nu kā visur ir visās lietās savas labās lietas un sliktās..bet es ieteiktu tad tēmēt uz Kvīnslendu, jo klimats vislabakais un dzīve labāka..man vispar ir tik divi gadalaiki-karsts un loti karsts, ziemas ap 26 , tagad mums vasara un dienaa ir 34 , bet nu pati stradaju kondicionetaas telpaas un vakaros ir feini silts un , nu ir feini............un visur ir baseini-takaa atveesinaties var vienmeer utt.....ja gadi lidz 30 un nav gimenes -tad var labaak un letaak pieteikties uz NZ working holiday un tad jau veelak var pateemet uz AU utt-stulbi , kad LV nav ar AU šitas working holiday vīzu režīms-tas atvieglotu daudzu jauniešu dzivi un ietaupītu arī naudu, jjo tad var braukt un stradat , celot un nav ierobezojumi darbam 20H nedeelaa utt....ehhh...bet tomēr ilgojos būt atpakal LV..laikam labi ir tur-kur mūs nav

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15199325