Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Enģelīšu māmiņas

BettyB.

Lauly29

SarkanaaPeonija
Saprotu sis izjutas, bij ari man.... Redzot grutnieces, mazulus... Bet es tam netiku cauri, bez arstu palidzibad...


Lauly29

Lietoju nervu zales, grutniecibas laika ari dzeru nervu zales...

Lasu kā nu kurai gājis un jāsaka to ko sieviete izdzivo

dzives laika ir šausmas. Man vakar slimnīca (divas) apstiprināja ka bērniņam sirsniņa vairs nesitas. Liekas nu bet kā tā vispār var būt? Mēs bijām 10

gr nedēļa. Līkas te ar roku ir pirmais trimestris un viss būs labi. Vakar man teica viens cilvēks. Vai Tu murgoji , saku vispār aizvakar draudzenei teicu , kā murgs bija šausmas - pazaudēju bērniņu. Un pirms tā arī bija , ka čūskas utt. Man teica tas ir pirmais ka Tu sajuti. Mans organisms nepiekrīt vēl pieņemt un nekādas asiņošanas neko. 2dien uz operāciju. Mēs tā gaidījām savu pirmo bērniņu . Smagi ir , Laigan citiem lasot liekas ak Dievs vēl trakāk. Katrai no mums viens sargenģelītis vairāk . ❤️

Sveikas, arī man nācies piedzīvot MA, ar mazo kopā bijām samērā īsu brīdi (tikai 7 nedēļas), bet tik ļoti viņam pieķēros, jo būtu bijs mūsu pirmais bērniņš. Šomēnes mazais būtu piedzimis un tā nu šis mēnesis ir ļoti smags. Gribētos ar kādu parunāties, jo pirms šīs tradēģijas, nebiju aizdomājusies, cik smagi tas ir. Ļoti grūti, jo par mazo neviens cits vēl nezināja, izņemot mani un vīru, un nav neviena ar ko šo sāpi dalīt, bet pie psihologa īsti iet negribas. Skumji arī, ka ar vīru pēc šī notikuma izšķirāmies un viņš aizgāja pa kreisi un tā meitene tagad gaida no viņa bērnu un tā nu savu sāpi turu sevī. Skumji noskatīties, kā tā meitene vislaik ar viņu manipulē, ja nedarīs, ko viņa grib, tad bērnu neredzēs. Tik netaisna škiet pasaule, man mazais bija visa mana pasaule un aizvien ir, bet viņai tikai veids, kā izspiest naudu un draudēt. Esmu mēginājusi mazo palaist – laižot debesīs laternas, balonus, ezerā svecīsu laternas, bet nepaliek vieglāk. Laižot debesīs balonu mazā plānotajā dzimšanas datumā, sapratu, ka varu laist miljoniem balonu, bet vieglāk nepaliks. Sāp, jo nav ne kapiņa, ne kā pie kā aiziet nolikt ziedus. Viss, ka palicis ir grūtniecības tests, ultrasonogrācijas bilde un bilde ar vederu no 1.mēneša. un miljoni atmiņu un sapņu. Gribētu par godu mazajam iestādīt kociņu, varbūt kāda zin, vai Latvijā ir tāda vieta, kur var iestātīt kociņu un braukt apraudzīt. Ar bijušo vīru kopumincējam minimāli, bet par kociņa stādīšanu viņš piekrita.Kā jūs sadzīvojat ar šo pārdzivojumu? Kā cīnaties ar skumjām un ilgām? Domāju varbūt uztasīt tetovējumu par godu viņam vai nopirkt kulonu ar rubīnu, kas simbolizētu manu mīlestību pret viņu; pilnīgi nezinu, kā cīnīties ar šo visu.


Dzeerveniite

Agita...
Nu traki Tev, ja pie 7 nedeelju terminja, kas tieshaam ir loti mazs- ir taa jaapaardziivo. Laikam tieshaam vajag to psihoterapeitu. Man zaudeetas ir 6 gruutnieciibas, sirds pasaap, bet ilgi to sevii neturu. Varbut Tev sirds saap par to, ka viirs aizgaaja un vinjam buus beerns?

Agita...
Čāpo vien pie psihologa, terapeita. Tev ir pārāk daudz sakritis virsū...

Bez sarkasma saku!

Agita...
Tava reakcija tiešām nav normāla, jāiet pie specialista. Tas vēl nebija bērns, tikai punktiņš, mazs auglis, un tev šāda reakcija. A kā būtu, ja būtu nācies dzemdēt enģēļbērnu 20.ned? Jādzīvo tālāk, beidz visu šo pieminēšanu, meklē vīrieti sev, jo izklausās traki, ja pieaugušai sievietei dzīve ir beigusies pēc MA 7.ned... noteikti jāsakārto galva tev.

Pulss

Man liekas, ka Agitai vienkārši par daudz to pārdzīvojumu tādā periodā, līdz ar to viss kopā sajaucies un grūti cilvēkam nošķirt. Nez, kā pašām būtu, ja nonāktu tādā situācijā.

Tev, Agita, jāmeklē speciālista palīdzība. Sērot var un vajag, tā daba iekārtojusi pēc zaudējuma, bet ja tas pārāk ievelkas un netiek šim periodam pāri, tad sevis dēļ meklē palīdzību. Lai paliktu vieglāk.

Kas attiecas uz bērniņu, ko gaida tā cita sieviete. Par attiecību pusi te nespriedīšu, bet neskaud citu bērniņu. Tu nezini, kā šis bērniņš ir nācis. Novēli labu un ej dzīvē tālāk. Arī Tev būs Tavs varavīknes bērniņš. Bet pirms tam Tev sevi ir jāsakārto. No sirds Tev to saku!

Jā, no teksta tieši kliedz tas, cik autore ir skaudīga par tās sievietes bērnu, tas gan jāatmet, nedrīkst tā.


Lauly29

Varbut sameklē speciālista palīdzību tik tiešam. Ļoti žēl ka bij jums jāzaudē mazulis tik samērā īsā laikā. Ja palietosi vieglas ad(nervu zales.) tad nekkas slikts nenotiks, kad pati jutīsies labāk, tad vari nedzert....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15206129