Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērns neēd.

Puķīte

Man ar te viena pazīstama meitene mazēdāja. Un, ja arī ēd, tad tikai dažas lietas un drusku ( pankūkas, makaronus ar sieru, maizīti ar sieru, agrāk arī piena zupu ar makaroniem ). Bet tad reiz viena tante uz šo situāciju meitenes mammai bija teikusi " Ko tu uztraucies! Tavs bērns kakā? Nu tad viss kārtībā!"

Puķīte

sieriņus un aktimelus kā pirmo beidz dot, jo tie nogalina mazēdājam jebkādu apetīti. un tad, kad tas ir izdarīts, vari sākt domāt, ko tālāk.

P.S. un tiešām - ja bērnam kakāšana ir ok, tad viss ir normāli.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Arī es esmu neēdaja mamma un pēc pieredzes silti iesaku - aiziejiet uztaisiet Ultrasonogrāfiju vēdera dobumam. Savam sirdsmieram.

Vienam neēšana var būt dabiska, bet citam - kādas slimības pazīme.

korncanga

Puķīte
Apēd pusdienas un tad dabūsi konfekti."

Mums ir līdzīgi, bet pati dāma to iedibināja kā "saldo". Tad nu katru reizi ēšanas laika seko jautājums,"kas šodien saldajā?"

Lai arī tas saldais trakoti garšo, bet tāpat ir reizes, kad to neēd, jo nav apēstas vakariņas.

Puķīte
nekur nevajag konsultēties, redzi, daudziem tā ir, man arī =) šodien neēda vispār neko, NEKO!!! atnāca tētis, uzcepa sev ķiplokmaizi, rezultātā sīcis apēda 3 rupjmaizes šķēles... a es visu dienu kaut ko piedāvāju un viņš tik saka pē šitas un pē tas.. nu tad neko.. mums tas ir dikti bieži.Līdz 1.6 gadam ēda kā tanks, visu pilnībā, tagad sāk izvēlēties vai vispār boikotēt.. lai tak =)

Milas labas mamulas!iesakiet ko lai dara jo mums salikusies tada situacija ka mazais saslima ar rotavirusu,bija temperatura bet tagad nava vairak.bet atkal neka nevar dabut mazaja punciti edamu loti loti maz ko iedabut sanak.tads saguris izskatas un miegains. Esu satraukusies ne pajokam

Es nesaprotu to vēlmi par visām varītēm spiest bērnu ēst. Neviens vesels (!!!) bērns pie pilna galda nav nomiris badā.

Manai sīkucei arī bija periodi, kad negribēja ēst. Bet es nespiežu. Ja negrib, tad nespiežu un nemeklēju, ko tad viņa beidzot apēdīs. Kā sagribēja ēst, tā ēda to, ko devu. Arī tagad tā ir. Neapēda visu zupu? Nu nekas

Bērniem vēl ir saglabājusies tā dabīgā sajūta, kas nodrošina ēšanu tad, kad vajag, nevis tad, kad mammītei gribās. Un ja spiež bērnu ēst, tad izaug nākamie stresa noēdaji (kā es). Negrib ēst, spiež ēst = stress. Tad, izaugot lielam, nav jābrīnās, ka pie stresa ķerās pie šokolādes vai bulciņas, lai sevi mierinātu (noēstu stresu). Un ar ēst spiešanu var sabojāt vielmaiņu. Vai tas ir vajadzīgs?

irina1986
Nesatraucies, galvenais dod daudz dzert, gan apetīte atgriezīsies. Pēc vēdervīrusiem pat neiesaka uzreiz atgriezties pie parastās ēdienkartes, bet gan visu pamazām. Mēģini iemānīt maksimāli daudz šķidruma - parasti ar salmiņa palīdzību izdodas

Sveiki, mammas! Kā iet ar bērniem maz ēdājiem? Arī mūs šī problēma skārusi

Kukazhaa

moldzis

Izklausaas peec izlutinata kneevelja, kam mammiite priekshaa pakaljaa klanaas un luudzas, lai beerninsh ko ieeed. Izbeidz to teaatri. Ne berns nosaka ko eedius, bet tu. Brokastis galdaa: negribi eest? Ok, nevajag. Nost no galda. Daudz kustiibas laukaa, svsigaa gaisaa... pusdienas, ak negribi ne zupu, ne kotletes... ok, nost no galda. Bez komentaariem, ubagishanas, lai beerninsh vismaz 1 kotletiiti apeed...

Pa vidu: nekaadi saldie Actimeli, chipsi, bulcinjas... Tikai auglji: abols sagriezts. Vai kas nu tur.

Papildināts 02.03.2021 08:53:

Manai tas ar uznaak: kad ex viirs rinkjii apkaart njemas, lai kautko speed: mute Ciet, un neko negrib. Pieseezhis es: gribu mieraa paeest... vinjai pat nepiedaavaaju: apeed manu bez jebkaada teaatra. Un garsho ka nu tikai. Taapat labaak eed kompaanijaa, kad visi kopaa eedam, neviens ar vinju nenjemas, nedanco apkaart... tad peekshnji eed visu ko dodu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15231909