Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiropsiholoģiskā sensomotorā korekcija

Robinsone

minkasi

Dīva
Man vissarežģītakais liekas tas - katru katru dienu - bernam mēdz būt futbola treninji lidz vēlam vakaram, paši mēdzam uz 3 dienam aizbraukt mežā ar teltim padziivot vai 3 dienas ar ritenjiem un tad liekas, nu kaa, nobrauc ar to bernu 60 km pa dienu - da kaada vel vingrošana, knapi pietiek spēka maizīti apēst.

Pirms pielaid mani sev tik tuvu-padomā, vai tiksi ar to galā 

Kad manai meitai bija grūtības, tad nebija jautājumu, vai darboties ar vai vai ne - tas bija likumsakarīgi, lai viņa varētu normāli staigāt, kustēties utt. Un, tas itk tiešām bija grūti, tajā brīdī arī finansiāli - bet vinai arī bija pabalsts, tas kaut ko kompensēja. Un es tik atviegloti uzelpoju, kad likās - nu, sliktāk npliek, kļust labāk un labāk - un nu , es ceru, viss ir stabili un viss ir kārtībā.

Tādēļ man ir grūti saņemties uz mega darbu vēlvienreiz. It sevišķi tādēēl, ka puika sabiedrībā iekļaujas. Jā, viņam varbut ir šādas tādas iezīmes (psih. saka - autiskā spektra traucējumi, bet tikai iezīmes) - mēs ar to sadzīvojam, puika ir lieliski iemācījies tikt galā, un tā kā viņš paralēli māsai saņēma visādus baseinus, zirgus, smilšu terapijas + daudz darbojāmies ar visām komunikācjas lietām, saskarsmes treniņiem utt, tad izpausmes, manuprāt ir pavisam niecīgas jau. Viņam ir grūti skolā, bet nu jā - varbūt tā ir mana tāda pārliecība, ka būtu jābūt savādāk, varbūt viņam liekas, ka pofigs par skolu, ja var sēdēt uz zīmēt, vai tamborēt...

puika nākamgad mainīs skolu - uz tādu, kur mazāk bērnu (klusāk priekš viņa), un tuvāk mājām - tad viņš pats varēs čāpot mājās un savā nodabā dzīvoties. varbūt varam dot viņam brīvdienas skolā, ja kņada par lielu kļūst...es nezinu. Droši vien jau nekas pats no sevis neizzudīs - bet varbūt tomēr???? Jo agrāk bija daudz sliktāk. Eh, man grūti saņemties.... Un vēl jau jāgaida, ko teiks psihiatrs.

minkasi
Jā - braukt ar riteņiem 3 dienas un pa vidu vingrot man šķiet diezgan neiespējami.... Bet tā vingrošana jau nav uz mūžu.

Robinsone
Paralēli vingrošanai bērnam man nav nekādu citu nodarbību izņemot dārzīnu - es vienkārši neredzu tam iespēju. Kad pabeigsim šito, tad ar domāsim ko tālāk. Un, protams, cieš no visa arī otrs bērns, jo tam ir mazāk uzmanības. Bet, ja puisim nepalīdzēsim - kas tad to darīs? Es nezinu vai varētu saņemties, ja būtu viegli traucējumi. Mums ir visai pasmagi (tā ka nevar iet parastā skolā) un tāpēc īsti nav izvēles

Tie, kas dimantus meklē, nenēsā tos un neprot nēsāt. Tie, kas dimantus nēsā, ir aizmirsuši laimi tos meklēt un atrast. (O. Vācietis)
minkasi

Dīva
Nav gan uz mūžu, bet es saprotu, ka gads-divi ir daudz...mums tiešām ir ļoti aktīvs dzīvesveids, kas daudz dod arī bērnam (izliek savu enerģiju) un aņemt viņam tagad futbolu un hokeju un slēpošanu uz 2 gadiem....nu katrā ziņā vēl jāpadomā. Mums tikai neliela hiperaktivitāte, kas trauce koncentrēties un mierīgi nosēdēt skolā.

Mainīja minkasi, 21.02.2010 10:50:59

Jautājums vai kādam no Jūsu bērniem ir piena nepanesība, vai celiākija, duadenīts vai kādas alerģiskas kaites vai arī pašiem vecākiem un radiniekiem nav novirzes no normām.

minkasi

Universal
Tu domā, ka mūsdienās ir kāds, kuram pašam vai vecākiem/radiniekiem nav alerģija?

minkasi
Ir

Manam puikam arī tikai nedaudz ir tā problēma,bet skolā tā varētu pat ļoti traucēt, jo grūti ir koncentrēties uz lietām, uz skolotāja teikto. Vai visiem ir tas kurss 2 gadi,vai arī tādos vieglākos gadījumos tas ir īsāks?

minkasi

viktorijapaipe
Man skjiet, ka mazakais laiks bija 9 mēneši.

Dīva
Mani arī interesē šī vingrošanas terapija. Vai Tev ir zināms kādēļ to var uzsākt tikai no 5 gadiem?

Papildināts 26.02.2010 17:01:40:

minkasi
Paldies .

viktorijapaipe
Es sapratu, ka vajadzīgs, lai smadzenes ir noteiktā līmenī jau izaugušas, tikai tad var stimulēt. Nu varētu teikt, ka smadzenēm vajadzīgs noteikts vecums, lai varētu pēc šīs programmas strādāt.

Varu pastāstīt no mūsu pieredzes - smadzenēs jebkuram bērnam un piaugušajam ir noteiktas saites. Nu, piemēram jebkuram ir saita - roka - roka. Nu tas ir tā - kustinot vienu roku noteiktā ritām, otru gribas kustināt tādā pašā ritmā un tikai ar treniņu var panākt, ka katra kustas pa savam. Cilvēkiem, kam kādi smadzeņu bojājumi, nereti saites ir nepareizas. Nu piemēram, manam puisim bija mēle-kājas. Kā sāk apļot kājas, tā mēle apļojas līdz. Šis nepareizās saites tiek izjauktas un veidotas pareizas, informācija sāk plūst smadzenēs pa īstajiem ceļiem. Bet šīm saitēm ir arī kāda nozīme un ir vecums, kad tajā var iejaukties, agrāk nedrīkst, var kaut ko "nojaukt", pārstimulēt. Nu tas tā - tikai no sarunām, neesmu prasījusi šādu jautājumu tieši. Bet pirms 5 gadiem zinu, ka neņem nevienu.

Man mazā meita ar grib viengrot līdz (viņai nepilni 3), pasniedzēja teica, lai nekādā gadījumā neļaujot (nu ļauju vingrot, bet savus vingrojumus - nu parastos - cilā kājas, taisa presīti, svecīti utt).

Un mazākais laiks ir 9 mēneši, pat ja bērnam viss jau ir OK, tos 9 mēnešus liek novingrot, jo sāvādāk rezultāti var būt nenoturīgi.

Tie, kas dimantus meklē, nenēsā tos un neprot nēsāt. Tie, kas dimantus nēsā, ir aizmirsuši laimi tos meklēt un atrast. (O. Vācietis)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15267532