Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neiropsiholoģiskā sensomotorā korekcija

Robinsone

Manam ir BCT pazīmes,esam korekcijā pusgadu,mums 2 gadus jaiet.Ir bijusi un būs vel daudz priekšā reizes kad esam abi salūzuši.Bet,izlaiduši neesam nevienu vingrošanu,pilda katru dienu 1.5h mazak ir ļoti reti,jo ka viena funkcija stabilaka paliek nem klāt nākamo uzdevumus.Padoties es netaisos,jo esmu sapratusi,ka tiešām šis ir vienīgais,kas dod redzamus rezultātus tik isa laika,viss ko apgust nostiprinās un nekur nepazūd.Bērns dazreiz negrib pildīt(un es ari bet kad sanemas un sāk nav nekādu problēmu,izpildam un miers.Esmu visus sos gadus atdevusi tik daudz spēkus,vedajot,meklējot..un beidzot varu teikt-Sis ir mūsu.Esmu laimīga,ka tur nokļuvām.Jā psihaloge ir stingra,nevari nevingrot,jo uzreiz redz.Bet tas man tiesi patik,ir motivacija.

esenif

Manam ir BCT pazīmes,esam korekcijā pusgadu,mums 2 gadus jaiet.
Cik bērnam pirms korekcijas bija izteikti funkcionālie traucējumi un kādu progresu prognozē psihologs? Mēģinu saprast, vai mums ar jānoskaņos uz gadiem ilgu procesu.

Vēl speciāliste teica, ka BCT gadījumos, jo ātrāk sāk (minimums 5 gadi), jo labākāku progresu var gūt. Tātad mums viņa būs otrā.

pilda katru dienu 1.5h mazak ir ļoti reti,jo ka viena funkcija stabilaka paliek nem klāt nākamo uzdevumus.

Mums arī līdzīgi. Pat tikšanās reizēs, kad tikai parāda, kā sanāk jeb pilnā mērā nepilda vingrojumus, viena stundā nesanāk iekļauties.

Viņai gan tā disfunckija maza (pamatā izpaužas kā saspringums un mācību traucējumi) un ļoti labi progresē. Pagaidām (vingro 1,5 mēn.) rādās, ka pietiks ar tiem deviņiem mēnešiem.

Nav jau problēmu dzīves grūtībās, problēma ir nodzīvot tukšu dzīvi. /P. Sproģis/

Kur jus ejat korekciju?Mums ir daļēji smagi traucējumi,funkcionalie traucejumi itka minimali,bet smadzeņu puslodes neparsuta pareizi signālus tapec vajadzigs ilgāks laiks.Būsu loti laimīga,ja tiksim vała no dalas problemam.

esenif

Kur jus ejat korekciju?
Pie Ievas Liepaskalnas Ogrē. No viņas sapratu, ka šobrīd ar šo metodi viņas tikai divas strādā. Kopumā ap 50 psihologu ir apguvuši, bet negribot ar to strādāt, jo tas nav viegli.

Būsu loti laimīga,ja tiksim vała no dalas problemam.
Ticu. Tas iedvesmo nepadoties. Divi gadi izklausās daudz.

Mums noteikti vairāk kā viens gads būs. Paskatījos, ka VDEĀK definējuši kā mērenus fiziskās funkcionēšanas ierobežojumus.

Nav jau problēmu dzīves grūtībās, problēma ir nodzīvot tukšu dzīvi. /P. Sproģis/

Tad mes ejam pie Ievas koleges Rīgà.Mums noteikti divi gadi varbut -2 menesi,atkarigs ka pabeigs 3 posmu.Tagad ari zinu kad vienam bija janeifz,bet ievelkas par 6 menesiem,jo berns nedara visu

esenif

Mums jau divi bērni ģimenē pabeiguši korekciju - abi vingroja tieši 9 mēnešus un ļoti labi progresēja. Rezultāts brīnumains. Tagad trešais bērns, kam BCT, sagaidīja savu rindu un beidzot uzsāka korekciju. Ļoti mīļa un centīga meitene. Vingro tikai nedēļu, bet jau jūtams progress - kāja vairs nav kā no akmens un spēj pat apļošanas kustības veikt, rokai pirkstiņi palikuši mīkstāki.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Vai tas pieejams tikai Rīgā?

Esot ari ogre

esenif

Mans trešais bērns jau 9 mēnešus vingro. Kādu laiku jau trešajā posmā. Viņai ir spastiska labās puses hemiparēze pēc meningīta. Šobrīd spastika ir ļoti mazinājusies un grūti pateikt, cik daudz tā vairs palikusi un cik daudz ir ieradums. Viens no pēdējiem redzamiem sasniegumiem ir pacelšanās tiltiņā. Tagad mācās šādā pozīcijā celt rokas un kājas. Nekad neticētu, ka viņa uz ko tādu spējīga. Principā var apgūt visas kustības, tikai nepieciešams laiks un treniņš. Lielākais izaicinājums ir ieradums un tas, ka bērnam nav nekādas motivācijas censties. LĪdz ar to daudz, ko viņa var, nedara, jo pieradusi pa savam. Katra kustība tad ir jāmācās par jaunu, kas nozīmē nenormālu darbu. Nav nekā neiespējama, ja vien ir vēlēšanās...

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Ir vēl kādam pieredze?

Mēs vingrojam kādu laiku, tiesa esam tik 1.posmā. Grūti.. tieši emocionāli, jo bērns psiho un visādi mēģina izvairīties no vingrošanas.

Mani uztrauc, ka bērns nespēj savākties un izpildīt visu precīzi (gan tāpēc, ka nevar, gan nespēj un negrib). Vai tas tiešām tas var ļoti ietekmēt gala rezultātu un progresu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15267532