Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecmeitu ballītes zvērests un vispār ballīte

Brix

Jārīko draudzenei vecmeitu ballīte. Pagaidām esmu iestrēgusi pie zvēresta - ko vecemitu ballītes "vaininiece" dod parējām meitenēm. Kaut kā idejas nenāk galvā. Visu netu esmu izrakusi - teksti apmēram vieni un tie paši. Krievu valodā kaut kā nemeklējas - nez pēc kādiem atslēgas vārdiem meklēt? Varbūt kāda var padalīties? Varbūt kādai ir arī kāda zvēresta paraugs, par apņēmšanos, ko dod ballītē iesaistītās meitenes? Vispār noderētu arī inčīgas spēles arī.

Te nesen bija tēma par vedējmātes pienākumiem, varbūt tādā pašā veidā varam padalīties ar padomiem par vecmeitu ballītēm???

Ja nu kas, mans epastiņš: brix.smile@inbox.lv

Paldies!

Es biju uz vecmeitu ballīti Ieriķos man ļoti patika. Sākumā bija jāiziet šķērsļu josla pēc tam bija mielasts un spēles.

Vai tiešām neviena nav bijusi šādā ballītē?

Ok, padalīshos savās domās. Man tās visas padarīšanas Vecrīgā - staigāšana velniņu, zaķu utt. tērpos liekas galīgas šausmas. Plus vēl tā ubagošana - nieku pārdošana, lai tikai saplenītu naudu ieejai un uzdzivei klubiņā...vispār čau!

Manas domas gluži kā avene* - būs mums aktīvs pasākums ārpus pilsētas, kādā lauku mājā, ar visām atrakcijām, meiteņu sarunām, saunu, utt. Turklāt zinu, ka draudzene arī neatbalsta to visu ārprātu Vecrīgā. Pa ce;lam vēl doma visādas vietas apskatīt, tām klāt piedomāt atbilstošus uzdevumus un spēles. Ja draudzene nekad nebūtu gājusi šādu šķēršļu joslu, arī ko tādu iekļautu plānā, bet pagaidām man doma par peintbolu, jo zinu, ka viņa vēlas to pamēģināt!

Tāds neliels offtopiks - man meitenes ir stāstījušas, ka savukārt citām meitenēm ir tāds rituāls, katru nedēļas nogali notēlot šādas vecmeitu ballītes, doties uz Vecrīgu, izdabūt naudu no ārzemniekiem, bet pēc tam jauki uzdzīvot kādā klubā. Un bez maksas, protams! Vispār jau riebīgi!

Būs man radušās kādas konkrētas idejas - arī par spēlēm, mēģināšu šeit iemest, jo izraku visus lv forumus, tur informācija un idejas ļoti skopas. Atradu pat info, kur vairākas meitenes atzinās, ka viņu zvērests bijis mats matā kāds pieejams nedaudz parokoties un pameklējot netā, jo nemaz tik daudz viņu nav - es atradu kādus 3 apmēram. (Es ar netaisos neko copy-paste taisīt, bet vismaz idejai kko gribējās).

nezinu kāds teksts, bet man svarīga būtu ideja, ka zvērests, paraksts ar lūpu krāsu( kā asinīm) simbolizē to pasākuma dalībnieču solidaritāti priekos un bēdās un atbalstīt draudzenīti arī sieviņās, māmiņas statusā. Tekstu izdomātu. Katrai līgaviņai taču savs darudzeņu resursu potenciāls.

viena no spēlēm- zīlēshana kura būs nākamā.

Spēle var būt arī- davanas- es Tev dāvinu dienu brīvu no bērniem, es izmazgāšu gadā reizi grīdu, es uzaicināšu uz masāžu, es uz koncertu... (forši, ja to arī izpilda)

vēl vecmeitu ballei raksturīga kūka falla formā un kāds "iemaldījies" vīrietis, kas uzdāvina rozi- kā atvadu dāvanu no brīvajiem vīriešiem ar tekstu- cik burvīga sieviete atradusi labāko no Vīriešu vidus.

esmu bijusi, kur dejo striptizdejotājs, bet kaut kā salkani... galīgi neseksiigi. Drīzāk jau kāda jauka ģitārista dziesma būtu OK.

esmu bijusi ballītē, kur Vecmeita nevis ko lūdz vai prasa naudiņas kleitai utt. bet gan uzdāvina draudzenēm vai garāmgājējām savu sakrājušos bižutēriju, lakatiņus, kaut ko no drebju skapja- Jaunajā dzīvē jaunas vērtības!

bEt to arhetipisko tēlu izmantošana Zaķi, Velni, tirgošanās, sķēršļi ir vietā, jo katrai ligaviņai savs personīgais briedums un dzraudzenēm vēlme iztrakoties tā sievišķigi izpaužas savādāk. Viena draudzeņu kompānija sarunāja močus un devās tā uz Majoriem baudīt saulrietu. Varena moču kolonna vasaras vidū. ;)

Mainīja Indiete, 18.02.2010 12:37:17

visas četras stihijas- ūdeni (izbraucām ar pazīstamu burulaivu uz jūras vārtiem) un stūrēšanas apmācību, kā arī kapteinis vēl lika arī pašai ostā iebraukt atpakaļ.

Zeme- sarunāju pazīstamus muzikantus un tautiskus brunčus visām- likām jaunajai līgavai dancot tā lai zeme rīb (noder arī jaunajā dzīvē- kājiņu piecirst). Pie viena stāvēja mūzikas instrumentu kastes, kur garāmgājējiem bija ielikta info lapiņa, ko mēs te ņemamies un ja nu kas, tad var piemesties līgavas pūram (ar to paradoksālā kārtā sanāca segt līgaviņas izklaides, šampanieti un proviantu, pašām beigās ļoti maz nācās piemest)

Gaiss- izlidināties aerodiumā

Uguns- pirts un džakuzi ar šampanieti un svecēm. visam pa vidu bija ij bijušo vārdu slīcināšana, ij slikto īpašību laišana gaisā ar baloniem, ij mežonīgs izbrauciens ar svešinieku (sarunāts motociklists, ko protams pazinām, un nebaidījāmies līgavu uzticēt) un protams pāri visam- meiteņu draudzība un jaukas pļāpas. Tā kā bijām raiba un savstarpēji nepazīstama meiteņu kompānija, tad vēl arī visādi stāsti no dažādajām līgavas darbības sfērām. nekādus zvērestus nedevām, vienkārši pavadījām jauki laiku, jo manuprāt tā tāda bērnišķība. Visas tāpat jau zinām, ka pārmaiņas ir neizbēgamas, bet sirdī jau visas tik un tā paliekam tās sapņainās jauņuves. Nu vismaz kaut kur.

Dažām varbūt šķitīs sērīgs tantu pasākums, bet izšķirošais faktors ir tikai un vienīgi līgavas vēlmes. To nevajadzētu aizmirst.

P.S. Ak jā, mēs pilnībā iztikām arī bez visādām tortēm falla izskatā, uzmākšanās svešiniekiem (ja neskaita dančus ar ielu muzikantiem), u.c. t.s. mūsdienu auglības rituāliem. :D

Mainīja Beka Ltd., 24.02.2010 01:31:04

Beka ir lepns putns, neiespersi- nelidos.

Brix
bet pagaidām man doma par peintbolu

Peintbols derēs, ja ballīte būs kādu laiku pirms kāzām, jo no peintbola mēdz būt arī zilumi. Diez vai līgava gribēs altāra priekšā stāvēt zilumaina

Papildināts 25.02.2010 12:12:22:

Ļoti daudz ideju var atrast yandexā- сценарий девичника

Papildināts 25.02.2010 12:16:25:

Man šī ideja likās ļoti mīļa - диск записали, слайд-шоу фоток из моей молодости без мужа под веселенькую музыку и видеоролики нашли тоже старые

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15298227