Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Yes to Carrots" kosmētika- dabīga?

paradise_lagoon

sonedel noteikti iechekosu un mosh kkas jaiegadajas :)

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :) lorria@inbox.lv

Avena
tāpēc ka ražotajs mainīs iepakojumu un sastāvu visiem produktiem tuvākā laikā uz labāko pusi, droši vien ņemot vēra ka Jysk ir Dāņu uzņēmums vnk iegādājās pēdējas partijas par labām naudiņām un ta kā nav distribjūtoru starpceļā uzcenojums veikalā ir minimāls

the best nure, logisks izskaidrojums. paldies :)

Klemensa

Li Mei
No Izraēlas, tur komplekts no 3 puslitrīgiem šampūniem un 400 gr matu maskas un krēma maksāja 5 Ls. Izmēģināju arī Yes to Cucumbers šampūnu, nu tie šampūni normāli. Bet es jau izlepusi un lietoju JMO, tāpēc neesmu objektīva. NU par latu viņi ir OK.

Mainīja Klemensa, 23.02.2010 00:14:12

Klemensa man akal JMO nemaz neliekas tik labs.. :D

Nu tā, man laikam alerģija uz to "Yes to carrots" !

Jau 2-3 dienas smērēju to uz kājām un āda nenormāli niez- pa nakti pati nemanot sakasīju līdz asinīm

Sākumā domāju, ka tas tādēļ, ka pārēdos mandarīnus, bet tos needu jau tās pašas 2-3 dienas un nevaru novelt uz alerģiju.

Papildināts 23.02.2010 09:34:50:

Un es arī neesmu sajūsmā par JMO- ne par vienu produktu nevaru teikt, ka man ļoti paticis un būtu vērts pirkt par tādu naudu.

Es vakar lasītā iespaidā iegādājos Sea of Spa ar avokado kremu kājām. Ļoti patīkami salda smarža + papēži vēl no rīta bija tik pat mīksti kā vakarā kad sasmērēju. Pirmais iespaids labs - tiešām par santīmiem var nopirkt ko labu.

Šampūni un d.želejas man uzticību gan neiedvesa, vienīgi noskatījos uz ķermeņa sviestu - bet atkal,- kādas atsauksmes? Man ļoti alerģiska āda...

blussiņa

Sea of Spa man šķiet, cik nu ātrumā uzmetu aci, taisni šiem sastāvs bija daudz sliktāks kā šampūniem un dušas želējām no Yes to carrots. Pilni ar parabēniem. neievēroju vai nefigurēja arī minerāleļļa, bet parabēni točna bija.

Vecmeita ir tā, kurai nav vīrs,vai tā, kurai nekad nav bijis vīrietis???

nu nu vel caalenes, kas ir meginajusas so kosmetiku - atsauksmes par visu ?! lai zinu, ko skatities un pirkt 5dien :D

Klemensa

Sea of Spa ir labākais matu serums, kādu nācies lietot, smaržo pēc pačūlijas, no daļēji dabiskajiem ar augu eļļām. Lietoju jau pusgadu 2x nedēļā. Tas Sea of Spa avokado krēms uz papēzīem - ideāli- tie kļūst maigi un zīdaini jau pēc nedēļas. Un man parasti papēži ir baisi. Sea of Spa šampūnu tādā baltā pudelē, kaut kāds professionell, man nebija labs, tajā izmazgāju drēbes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15332970