Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Yes to Carrots" kosmētika- dabīga?

paradise_lagoon

Klemensa
Kur Tu pēc to matu serumu? Gribu iečekot sastāvu.

Vecmeita ir tā, kurai nav vīrs,vai tā, kurai nekad nav bijis vīrietis???

Vecmeita palasi ieprieksh rakstiito

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :) lorria@inbox.lv

LaureL
Nav nekur Klemensa minējusi, ka arī serumu pērk JYSK .Mūsu Jysk nav tāda seruma, tāpēc arī radās tāds jautājums.

Mainīja Vecmeita, 23.02.2010 19:42:24

Vecmeita ir tā, kurai nav vīrs,vai tā, kurai nekad nav bijis vīrietis???

Vecmeita Klemensa rakstija: Oho, Yiskā tirgo Izraēļu Yes to carrots, a es to kremu un šampūnus vedu no IL, tiesa gan, tur tie maksā par puslitra pudeli - 1 ls. Nu nezinu, cik organisks,......
Te ari rakstits, no kurienes.

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :) lorria@inbox.lv

Klemensa

Vecmeita
Es pirku Izraela.

vietejie man šo līniju neieteica un paši nelieto :D

http://b1.lilypie.com/i2dnp3.png

“Smaids bieži ir pats galvenais. Smaids atlīdzina. Smaids apbalvo. Smaids uzmundrina. Un smaids var būt arī tāds, ka tā dēļ iet nāvē.” /Antuāns de Sent-Ekziperī/

Klemensa

ukucītis
Mj'a, man ar'i neitr'als iespaids palika. Vien'igi tas Sea of Spa Avokado k'aju krems un matu serums patik.

Klemensa
serumam īstenība nav ne vainas ;) Bet zini kā, es papētu trauka otro pusi un reizem nožagojos :D Patlaban esmu atklājusi citu štelli, protams ne pilnīgs eko, bet labs gana - naturica, serums matu galiem, nu tadiem, kas šķeļas, sausi un bojājas, katrā ziņa šķēres nav jāņem rokā Un vēl man patīk kokosriekstu un mandeļu eļļiņas, ka kartīgam slinķim japacenšas, bet toties galvas āda vairs nav sausa un mati dzīvīgakiVēl atklāju, ka kokosriekstu eļļu var izmantot dodoties uz solāriju -pavisam cita štelle, iedegums smukāks un dzīvīgāks .Gribu no promēt vasarā "dzīvajā" , šeku zinātaji mācēja teikt, ka pēc sauļosanās losjons neprasās Nu redzēsim, esmu gatava ekspermentiem

http://b1.lilypie.com/i2dnp3.png

“Smaids bieži ir pats galvenais. Smaids atlīdzina. Smaids apbalvo. Smaids uzmundrina. Un smaids var būt arī tāds, ka tā dēļ iet nāvē.” /Antuāns de Sent-Ekziperī/

Iepirku "burkānu" dušas želeju - pagaidām neko, ļoti labi puto, smarža arī normāla. Redzēs, ko vīrs teiks, viņam jau tāda cimperlīgāka āda.

Sastāvs, cik sapratu, labs, parabēni noteikti nebija un Laureth sulfathe un citi tamlīdzīgie arī ne. Puslitrs maksāja 2,99 Ls.

How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

Iemēģināju yas to carrots šampūnu un balzāmu- nav ne vainas- viegli ķemmējas, spīdumu arī dod, smarža gan ne īpaši patika, bet nu, ja pa 3Ls puslitru ar dabīgu šampūnu var nopirkt, tad smaržu var pieciest. Uz pudeles rakstīts, ka nesatur parabēnus.

Papildināts 08.03.2010 03:05:43:

ukucītis

Kur to kokosriekstu elļu var nopirkt? Standerā nēesmu tādu manījusi. Un kāds vispār tam pamatojums, ka tieši kokosriekstu??

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15332970