meklēju frizierīti

Zanduciic

Slēdza Zanduciic: "viss nokārtots!".

porcelainely
ņemu vērā! :) Pēc tam būs manas atsauksmes :)

Zanduciic

es tikai māku lasīt domas,bet frizieris neesmu :) esmu asistents

Ja tev liekas, ka tavai dzimtenei nav ne silts ne auksts par tavu esamību, tad kaut reizi pamēģini nesamaksāt nodokļus.

engjels
Liels paldies! :) Esam tiešām apmierināti :)

Zanduciic
nu vnk taja iepriekseja tas pats jautajums un ieteikumi, vareeja to turpinaat ;) (to pasu teemu)

krixiic nu tas ari! bet es vairak runaju tiesi par to, ka man daudzam draudzenem frizieri 2 cm vietaa apgriez gandriz vai 10 - jo nu galini tik sashkjeelusies bija.! comon,. gariem matiem gali vnm bus sashkjeelusies, tpc nav jaashkjipaa visi nost. :D un tada zinaa - mana frizierite mani saprot un griez tik maz,cik gribu :)

**twitter.com/njauu** Viss ir TIEŠI TĀ, kā Tu vēlies! :)

LaureL
Man laikam tā tēma neredzējās... Bet engjels apgrieza arī ļoti labi un tā teikt - nolasīja domas Un Tev LaureL paldies arī par atsaucību.

Zanduciic
Galvenais, ka merkjis panakts - mati smuki apgriezti :)

kristel

2 cm vietaa apgriez gandriz vai 10

nu tas kas māk šitā izpildīties, neko nejēdz no matu griešanas.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
nu tad tadu, kas nejedz ir pilnas frizetavas, ari dargas-dzintreksi, maijas, par kolonnaam nerunajot :D

Zanduciic
Prieks, ka patika! Paldies!

LaureL
Pilnīgi Tev piekrītu, vienmēr ar šausmām eju uz frizētavu, lai aplīdzinātu matu galus, tā jau eju tik 2x gadā, lai vienā reizē nenogrieztu visu, ko esmu sūri - grūti ataudzējusi...

engjels
un trakaakais, ka taa dara vairak par pusi manu draudzenju, pazinju... :D

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
15509090