Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet meistaru, kas strādā ar dabīgajām matu krāsām.

Esis

Ļoti interesē kāds labs frizieris matu krāsošanai, kas strādā ar dabīgo kosmētiku, piem. Davines vai Schwarzskopf Essential līniju.

ar Schwarzkopf Essential strada vairakas frizetavas, es pati eju uz frizietavu Marijas 8 (pie meistares ar uzvardu Petersone)

Esis
Pati esmu friziere,ja tevi interesē tieši matu krāsas,tad es šobrīd kā reiz eksperimentēju ar Davines,pagaidām uz sevis,nedēļas beigās uz brīvprātīgās klientes-par sevi-nokrāsoju,sākumā bij ne tas,kas iecerēts,bet izkodu-sapratu,kas bij darīts nepareizi,un jāsaka,ka Davines ir labas krāsas-domāju par matu kvalitāti,tāds nu ir mans pirmais iespaids.

Vēlme mēģināt sākt strādāt ar Davines radās pēc vienas jaunas klientes frizēšanas,kura līdz apmeklējumam pie manis matus vairāku gadu garumā bij krāsojusi tieši ar Davines,un mati viņai bij fantastiski labi.

Ja ir vēlme mēģināt,tad vari rakstīt man uz cālpastu...

Sancitis
šobrīd kā reiz eksperimentēju ar Davines vai ir arī gaišie toņi?

Nekad nav par vēlu kļut par to, par ko tu būtu varējis kļūt

martarei
atbildēju tev @.

Kāreiz dēļ gaišajiem arī pievērsos Davines,jo iepriekšminētā kliente bij dabīga tumšmate,kas ar Davines bij ieguvusi ļoti skaistu blondu toni....

Mainīja Sancitis, 24.03.2010 20:48:43

Sancitis
Vai krāsotus tumši brūnus var dabūt kaut nedaudz gaišākus (neveiksmīga krāsas izvēle), ja krāso ar dabīgām krāsām. Vai ir arī krāsas noņēmēji?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15533298