Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas tur patiesiibaa bija rakstiits_2 sējums.

cate

virtuves sadaļā eju pa tēmu nosaukumiem:

lasu "broileru sirdis", nodomāju, ka jocīgi skan, bet būtībā jau ir ok,

automātiski lasu nākamo nosaukumu "kaķu garnēšana", hmmm .... oi.... "kūku garnēšana"

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Peedeejaas dienaas veejsh galvaa, tad nu izkaartnes transformeejas uz nebeedu. Kandavaa "auto rezerves daljas" kljuva par "aarstu rezerves daljaam", savukaart veikalaa "sildoshais kreems" tika izlasiits kaa "slidoshanas kreems" un, protams, paspeeju sabriiniities, kastastaac un kaapeec vasaraa :D

kā atslēgt kaptopa peli

es saprotu, cilvēks ne to taustiņu uzspiedis, bet vienalga rēcīgi

efeja

skatos - skaistuma sadaļā "bibliotēkas lāsts".

Hmm, kāds varētu būt sakars ar skaistumu

lasu otrreiz - "biotēkas klāsts"

Ivy

oi, vakar pavārgrāmatas saturrādītājā man viss kas rēgojās:

izlasījās "Gaļas priekšādiņa".
Izrādās ... priekšēdieni.

un saldo ēdienu sadaļā "Torte ar ķimenēm" īstenībā ir divas rindiņas sacepušās kopā

Torte ar zemenēm........xx
Kūka ar ķiršiem.............xx

always forever - on the road (again)

I want to ride my bicycle

Tepat cālī traģisks ieraksts (laikam, jo nelasīju) - tuvinieku nāve. Izlasīju kā ''tucinieku nāve'' un nodomāju, kas tad tas - cālis pret klubiniekiem? :D

Vienmēr esi maiga, teica Basteta un izlaida nagus...
skaa

saruna ar draudzeni skype. runājam par zobu implantiem. es saku, ka jākrāj nauda, man tur divus vajaga un tā. un viņa man atbild:

"ja Latvija butu iespeja, es implantetu ar sunam. jauna metode."

es lasu un domāju.. nez, kā tas ir, ka ar sūnām implantē zobus? dīvaina metode, pirmoreiz dzirdu. jau sāku mēģināt zimēt ainu, kā tas ir. beigās lasu vēlreiz pēc kādām pāris stundām un saprotu, ka patiesībā viņa bija domājusi "ar šūnām", nevis "sūnām" tā ir, ka raksta bez garumzīmēm, izlasās zili brīnumi!

Mainīja skaa, 25.07.2010 19:17:25

Gabrielle

skaa

Es nupat tavu tekstu izlasīju kā ja Latvija butu iespeja, es implantetu arī suņam. jauna metode

:D veterinārā stomatoloģija

skaa

Gabrielle
:D akjēziņ, nē, vot šitā gan man neizlasījās. man tās sūnas! :D

Mēs vakar ar vīru nosmējāmies. Pētām SS sludinājumu lapā eksotisko dzīvnieku sadaļu - ūdeles, pitons, odze, šņācējprusaki... Vīrs lasa nākamo sludinājumu krievu valodā, kur atsevišķi izdalītajā ailītē "Poroda" rakstīts "Jemenskij ham". Uz brīdi abi pieklustam, mēģinot iztēloties, kāds varētu izskatīties "Jemenas nekauņa", līdz pilnajā sludinājuma tekstā izlasām, ka pārdots tiek hameleonu tēviņš. Vajag ar šitā saīsināt!

I've got a perfect body... it's in my trunk and beginning to smell

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15564262