Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas tur patiesiibaa bija rakstiits_2 sējums.

cate

Pusaudzis apkakājās

(Pusaudzis apsaukājas)

es atvainojos, protams

Kurkulis

es zinu, kas tur ir rakstīts un zinu tēmas saturu, bet vienalga katru reizi lasu "trauksmainās tabletes"

(Pļāpiņā tēma "Trauksmasinas tabletes"

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

pelēkā pele

Tepat cālī:

kas vēl labāks bērnam par caureju?

nē, izrādās tomēr - kas vislabākais bērnam pret caureju?

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

12345

Kurkulis
Es arī vienmēr izlasu tā.

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Elza

Veikals, priekšā kundze ar lakatiņu galvā prasa: "Meit, un vēl tās "Jūras piparkūkas" iesver, lūdzu." Pēc ilgas meklēšanas izrādījās, ka "Jautrās piparkūkas". Pienāk mana rinda. Prasu "Talcinieku sviestu". Atkal meklēšana, izrādās - "Talsinieku sviests". Kaut kas ar fontu cenuzīmēs... vai ar acīm. Vai komplektā.

Meklēju jaunu segu, veikalu, uz kuru iet pataustīt, internets aizelsies spļauj vsiādas reklāmas/saitus/piedāvājumus.

Pavirši skatos, dvieļi. Neinteresē tomēr aizķeras acs -rozā dvielis, rakstīts, vīriešu krāsas frotē divielis. Nodomāju, jocīgs piedāvājus, vīriešiem rozā. Tad nodomāju - paga, vīriešu ādas/miesas krāsā?! Šķiru atpakaļ. ptfu, "viršu krāsas". Tāda intriga izjuka...

12345

Cilvēka skatiens skapī

(sapnī)

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Basteta

100 jēkabpilieši vakar devās uz Zaķusalu Rīgā, lai ar savu klātbūtni kūpinātu Barikāžu atceres pasākuma dalībnieku pulku.

Kuplinātu patiesībā, bet, tā kā runa par barikādēm un ugunskuriem, es no sākuma domāju, ka tiešām kaut ko kūpinās.

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Elza

Samiegojusies lasīju virsrakstus ziņu lapā. Ar peldējumu Antarktīdā pievērš uzmanību vides aizsardzības un klimata problēmām vietā man sanāca "ar pelējumu Antarktīdā". Atvēru rakstu... Nu, nekā. Nu nav par pelējumu! Un tikai tad man lēnām atausa skaidrība... Pat bilde ar peldošu cilvēku neuzvedināja uz aizdomām par pārlasīšanos; laikam kafijas līmenis organismā dziļi nepietiekams.

aplis

Tēma attiecību sadaļā:

Vai esmu tikai plācenis?

(plāksteris)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15564262