Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Loreal Creme Gloss Blondie toņi

lenī

Kādas atsauksme par šo matukrāsu? Pēdējos 10 gadus matus biju krāsojusi tikai salonā, bet nu patreiz pie finansēm nedaudz jāpiedomā. Nolēmu krāsot pati. Cik sapratu no info uz iepakojuma, tad šī tāda saudzējosāka krāsa?

Aizej uz frizieru Veikalu Brivibas iela( pirms Vef tilta iepreti STATOIL) praktiski blakus Kolonnas salons tur ir dazadu firmu prof. matu krasas. Man masa iesakuma krasoja ar Drogu krasam gaisus matus, tads murgs bija uz galvas, tapec ieteicu vinai so vietu, vismaz matu krasa savu darbu izdara super, nesanak dzelteni mati. Saja veikala paradijusas loti labas francu matu krasas ( mans frizieris ar vinam strada)

SOSO
Jā, bet kā tur ar iepakujumiem? Pašam noteikti viss jāmāk pareizi sajaukt un sakombinēt.

Mana draudzene nokrasoja ar Essential Color matu krasu (nopirka Droga) un ir baigi apmierinata. Ta ir krasa bez amoniaka - maigi smarzo, ir liela barojosa maska pec krasosanas uz vairakam reizem. Iepakojuma ir pudeliti, kura visu jasaujauc un viss. ari, ir cimdi. Tagad Drogas ir tiesam akcija uz sitam Essential Color krasam - vel var ietaupit

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15572492