Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcijas pieteikums rajona tiesai - paraugs

Deltron

Vai lūdzu kāda var atsūtīt adopcijas pieteikuma paraugu rajona tiesai uz e pastu: sofuks@gmail.com

Bāriņtiesa solīja kaut ko dot, bet ir dzirdēts, ka viņu variantus rajona tiesa atmet atpakaļ, un process ievelkas. Paldies avansā!

Man ir PRIEKS dzīvot!!!

Deltron
Mums iedeva paraugu Bāriņtiesa, es pati pēc tās arī rakstīju un viss bija kārtībā.

Papildināts 19.03.2010 19:52:23:

Tikai noteikti ieraksti, ka ieinteresētās personas adopcijas apstiprināšanai esat ne tikai jūs, bet arī aprūpes centrs vai bērnu nams, un arī bāriņtiesa, adresi, tel. viņiem.

Es nebiju uzrakstījusi, bāriņtiesas darbiniece teica, ka nevajagot, rezultātā uz tiesu neviens no aprūpes centra nebija un tiesas sēdi atlika vēl uz mēnesi, jo izrādās bērnam aprūpes iestāde līdz adopcijai ir aizbildnis un viņiem noteikti jābūt tiesas sēdē.

Mainīja clemena, 19.03.2010 19:53:22

Nu, mums 'bāriņtiesa ieteica paraigu meklēt iekš www.tiesas.lv

paraugs pilnīgi sviestains.... varat apskatīt.. domāju, kopš janvāra nekas nebūs mainījies

Iesniegumu sacerējām paši, pievienojamo dok sarakstu arī. Gaidam tiesu aprīļa beigās. Kļūdas labijām 1 reizi, ierēdņi bija tik atsaucīgi, ka norādija uz kļūdām pirms dok. pieņemšanas.

Suslikins

Tiešām sviestains....

Deltron
Vai dabūji paraugu?

esenif
man nav laika tās 42 lpp lasīt, diemžēl. Bāriņtiesa vēl neko nav iedevusi, ilgi marinē sava lēmuma izlikšanu uz papīra.

Domāju, ka pa to laiku sagatavošu jau pietiekumu, lai lietas iet uz priekšu.

Suslikins

Cik ilgs gaidīšanas brīdis uz tiesu kopš pieteikuma iesniegšanas?

clemena

Atsūti lūdzu, ja Tev ir, man vēl nav.

Deltron
iekopē pilnu linku - paraugs ir 37. lpp.

Man ir PRIEKS dzīvot!!!

Deltron

Savu iesniegumu es Tev nosūtīju jau 19.03. no paša rīta.. Vai esi saņēmusi?

Mums uz tiesu jāgaida vairāk kā 3 mēneši.... :(

esenif
Paldies!

Suslikins

Paldies! saņēmu, iespaidīgi. Man tiešām raudāt gribas par tiem 3,5 mēnešiem. Riebīgā Rīga! Un tad vēl 20 dienas līdz spriedums stājas spēkā, un tad vēl jādabū jauns personas kods, jauna dzimšanas apliecība, pase...

Un tagad Bāriņtiesa marinē lēmuma uzrakstīšanu... Pirmdien atkal jāzvana. Mēs mainām ne tikai uzvārdu, bet arī bērna vārdu. Vai ar to var būt problēmas?

Deltron

Mainīt jau var visu, izņemot dzimšanas datus....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15573934