Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Adopcijas pieteikums rajona tiesai - paraugs

Deltron

Neasprotu kāpēc uz tiesu jāgaida 3 mēneši?!?

Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 6.panta pirmo daļu tiesiskajās attiecībās, kas skar bērnu, bērna tiesības un intereses ir prioritāras. Minētā likuma 20.panta ceturtā daļa paredz, ka lietas, kas saistītas ar bērna tiesību vai interešu nodrošināšanu, tiesā izskatāmas ārpus kārtas, bet 64.¹panta otrā daļa paredz, ka Tieslietu ministrija nodrošina tādu tiesu darba organizāciju, lai lietas, kas saistītas ar bērna tiesību un interešu aizsardzību, tiktu izskatītas ārpus kārtas.

Varbūt jāraksta papildus iesniegumu ar atsauci uz likumu???

Visi pareizie panti utt iesniegumā norādīti... Un, mūsu lietu izskata Rīgas rajona tiesa, nevis Rīgas pilsētas. Mūs, protams, nošokēja tas, ka uz tiesu jāgaida līdz aprīļa beigām... Grūti noticēt, ka tas ir ārpus kārtas

Suslikins
Tagad tiesas ir ļoti noslogotas. Piem. man bērnam no dokumentu iesniegšanas tiesā par aizgādnības tiesību atņemšanu mātei līdz pirmajai tiesai pagāja 6 (!) mēneši. Tagad jau 9 mēneši pagājuši un vēl nav nekāda rezultāta. Pēc mēneša būs nākošā tiesa, kas kopumā būs tikai otrā tiesas sēde tai lietā.

Man ir PRIEKS dzīvot!!!

sniegamaska
Netaisos slēpt no bērna adopcijas faktu, bet ar biomammu iepazīties vēlams tikai tad, kad sasniegta pilngadība, jo citādi bērns pārāk satraumējas. Tā kā negribu, ka māte pati meklē pirms laika.

Bērnam ieliktais vārds nav tāds, kas nes veiksmi vai ar labu nozīmi. Un ārzemēs nevarēs ne uzrakstīt ne izrunāt. Tāpēc likšu divus citus. Es ļoti ticu vārda enerģētikai un nozīmei, galu galā bērns tiks saukts visu mūžu, tūkstošiem reižu, tas nevar būt kaut kāds medmāsas ielikts vārds kaut kur steigā slimnīcā, jo māte pati aizbēga.

Deltron

Vai tad vecāku pasē nevar vienkārši pierakstīt klāt jauno bērnu? Ne jau pēc katra bērna es pasi mainīšu.
Pasēs, kas izdotas pēc 2002.g.30.06. bērnu pieraksta klāt, vecākas pases jāmaina.

Tiesai likumdevējs ir noteicis 82% ienākošo lietu jāizskata ārpus kārtas. Tad nu tā arī sanāk, ka trīs mēneši tas tiesām ir ātri. Tie, kas nav ārpus kārtas gaida divus gadus

Daba nepazīst nekādu tiesību: tai zināmi tikai likumi
Defise

Meitenes, man lūgums, varbūt kāda var atsūtīt špikeri Pieteikumam par adopcijas apstiprināšanu rajona tiesai.

Dzīvei pašai par sevi nav jēgas. Dzīve ir tikai iespēja - šādu jēgu radīt.

Defise
Ja pareizi atceros, mums tas pieteikums sanāca dikti garš un plats - kopsavilkums no visas gan bērna, gan mūsu vēstures.
Nomocījos ar to diezgan ilgi, beigās tāpat BT gandrīz visu uzrakstīja. Palūdziet BT, lai sastāda Jūsu vietā. Viņiem tak ir sekretāre, lai strādā.
Elektroniskā veidā man nav.
Bet var jau būt, ka kādam ir, un atsūtīs.
Bet vai tad Jums tā pēdēja BT sēde jau ir bijusi?

... Женщина, с которой тяжело,
Но без которой во сто крат сложнее...

Defise

Manika
Mums ir maza BT, sekretāres bāriņtiesai savas nav. Sēdes protokolē domes sekretāre. Mūsu BT teica, ka jāraksta pašiem, viņiem nav laika vēl arī ar to nodarboties. Nē, pēdējā sēde mums vēl nebija, bet gribētos to pieteikumu tiesai uzrakstīt jau laicīgi, lai pēc pēdējās sēdes atliek tik ierakstīt BT lēmumu un sniegt tiesai. Lai atkal papīru dēļ nesanāk nevajadzīga kavēšanās.

Dzīvei pašai par sevi nav jēgas. Dzīve ir tikai iespēja - šādu jēgu radīt.

Defise
Skaidrs. Žēl. Tā tiešām bija baiga ķibele - to sastādīt.
Pašlaik esmu ieģipsēta, bet dokumenti ir pagrabā, nevarēšu tur tikt. Vai man ir saglabājusies pieteikuma kopija, nezinu, jāskatās. Ja neviens neatsūtīs, rakstiet, mēģināšu kaut ko izdomāt.

... Женщина, с которой тяжело,
Но без которой во сто крат сложнее...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
15573934